کیش به یک قطب گردشگری تبدیل شده است و محبوبیت زیادی در بین گردشگران خارجی و داخلی پیدا کرده است. خانم جهان‌گرد ۲۳ ساله اهل Alabama در مسیر جهان‌گردی خود به جزیره‌ی کیش رسیده است و قصد دارد نام خود را به عنوان جوان‌ترین و سریع‌ترین جهان‌گرد دنیا معرفی کند.

براساس گزارشات سازمان منطقه آزاد کیش اگر او بتواند قبل از سن ۲۴ سالگی برنامه‌ی جهان‌گردی خود را به پایان برساند رکورد گینس را به عنوان جوان‌ترین و سریع‌ترین جهان‌گردی به ‌ثبت رسانده است که تاکنون موفق به بازدید از ۱۹۵ کشور شده است. این خانم جهان‌گرد از کشورهای مختلفی از نپال گرفته تا آمریکای لاتین بازدید کرده است و قصد دارد پس از بازدید از کیش به شهر دبی در امارات متحده‌ی عربی دیدن کند.

وی در وبلاگ شخصی خود کیش را اینگونه توصیف می‌کند؛ “کیش یکی از زیباترین مناطق دنیا است که جاذبه‌های گردشگری زیادی را در دل خود گنجانده است. هزینه‌ی سفر به کیش زیاد نیست و هتل‌ها و اقامت‌گاه‌های کیش امکانات رفاهی خوبی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند.”

او در سفر کوتاهش به کیش از جاذبه‌های توریستی مختلفی که در تور کیش بسیار مورد استقبال گردشگران قرار می‌گیرد، همانند کشتی یونانی، جنگل حرا، ساحل سیمرغ و درخت سبز بازدید کرده است. این جهان‌گرد آمریکایی همچنین اشاره کرد که هیچ‌گاه زیبایی‌های کیش و مهمان‌نوازی مردم بومی منطقه را فراموش نخواهد کرد.

در برنامه‌های سفر وی کشورهایی چون جمهوری دومنیکن و چندین کشور در آسیا و اروپا به‌چشم می‌خورد و امیدوار است تا قبل از ماه سپتامبر سفرهای خود را به پایان برساند.