تابستان فصل سفرها و خاطره سازی هاست. زمانی که خانواده ها با پایان امتحانات مدارس موقعیت را مناسب می بینند و به راحتی و بدون نگرانی از تحصیل دلبندان خود نقشه ی سفر را می کشند، کیش که همه ساله جمعیتی میلیونی از گردشگران را جذب خود می کند، یکی از مقاصد محبوب مسافران است. در همین زمان جزیره کیش هم با برگزاری جشنواره تابستانی کمر به همت می‌بندد تا بهترین پذیرایی را از مسافرانش به عمل بیاورد. تخفیف تفریحات کیش یکی از جذاب‌ترین بخش‌هایی است که در جشنواره تابستانی کیش در نظر گرفته شده است.

جشنواره تابستانی کیش

برنامه‌های جشنواره تابستانی کیش

اگر با شنیدن اسم جشنواره یاد یک سالن، تعدادی شرکت‌کننده و یک اجرای برنامه‌ی رسمی افتادید باید به شما یادآوری کنم که سخت در اشتباهید. اینجا در جزیره کیش جشنواره تابستانی حال و هوای ویژه‌ای دارد؛ بخش‌های مختلفی در این جشنواره وجود دارد که باعث می‌شود هر گروه سنی را راضی به خانه بفرستد. قرعه‌کشی‌های متعددی در گوشه گوشه‌ی کیش انجام می‌شود که برنده‌های خوش شانسش را حسابی شگفت‌زده می‌کند. کارت هدیه جشنواره تابستانی کیش هم یکی از پرطرفدارترین قسمت‌های این برنامه است.

بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش، امسال بین تاریخ ۱۵تیر تا ۳۰شهریور در این جزیره‌ی دوست‌داشتنی برگزار شد و خاطرات خوشی را در ذهن مسافران این جزیره حک کرد. در این جشنواره برنامه‌های مفرحی مثل جنگ شبانه، اجرای موسیقی زنده، کارناوال‌های شادی، قرعه‌کشی‌های متنوع با جایزه‌های میلیونی و تخفیف‌های فوق‌العاده درنظر گرفته شده است.

در مراکز خرید کیش هم تخفیف و قرعه کشی جشنواره تابستانی کیش با جوایز ویژه اجرا می‌شود. حتی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی هم برای استفاده از خدمات پزشکی تخفیف درنظر گرفته می‌شود. جشنواره آبنبات چوبی هم  نام بخشی است که به صورت اختصاصی برای کودکان زیر هفت سال برگزار می‌شود.

در سواحل کیش هم بازی‌های هیجان‌انگیزی در این بازه زمانی برپا می‌شود. والیبال ساحلی، فوتبال دستی، ماهیگیری و فوتبال ساحلی از جمله این بازی‌ها هستند که سروصدای زیادی راه میاندازند و همه را مشغول خود می‌کنند.

تفریحات این جزیره هم در طول جشنواره تابستانی کیش تخفیف‌های خوبی روی قیمت بلیت‌هایشان ارائه می‌دهند که برای مسافران خیلی جذاب است. از آن‌جایی که اکثر مسافران به قصد خرید و تفریح به جزیره کیش سفر می‌کنند، چنین تخفیفاتی بین آن‌ها جذابیت زیادی دارد. این تفریحات آنقدر زیاد و متنوع هستند که امکان استفاده از همه‌ی آن‌ها برای هر کسی ساده نیست. هم باید جیب پرپولی داشته باشید تا بتوانید از تمام این تفریحات استفاده کنید و هم باید وقت کافی برای سر زدن به هر کدام از آن‌ها را داشته باشید. فراموش نکنید که اگر بخواهید روزهای بیشتری را در جزیره کیش بمانید تا سر فرصت تمام این تفریحات و بازی‌ها را تجربه کنید، باید هزینه اضافی برای هتل و خوردوخوراک را هم مدنظر داشته باشید.

اگر عاشق هیجان و تجربه کردن حس‌های تازه هستید، کافی‌ست در سواحل کیش قدم بزنید. غواصی در آب‌های نیلگون خلیج فارس و بین ماهی‌های خوش رنگ و لعاب این منطقه را تصور کنید. یا به طور مثال فکر کنید روی آب پرواز می‌کنید! بله درست خواندید؛ با فلای‌بورد می‌توانید لحظاتی را از روی زمین بلند شوید و روی سطح آب پرواز کنید. البته اگر علاقه‌ی چندانی به پرواز ندارید می‌توانید از جت اسکی یا کیبل اسکی استفاده کنید.

با این تفاسیر چه به دنبال هیجان و تفریحات متفاوت باشید چه در این فکر باشید که روزهایی را در ارامش سپری کنید کیش برای شما گزینه درستی خواهد بود. گزینه های مناسب برای خرید در کنار تفریحات هیجان انگیز، هتل ها و اقامت گاه های متفاوت در کنار رستوران ها و سواحل، همه و همه دست به دست هم داده اند تا بتوانید روزهای خوش تابستانی خود را بسازید و از آنها لذت ببرید. وجود تخفیف ها، بازی ها و مسابقات متعدد به جذابیت کیش دوست داشتنی در تابستان افزوده و انتخاب کردن این جزیره ی زیبا را به عنوان مقصدی مناسب شیرین و آسان می کند.