بازار دیپلمات کیش در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع است و ۵ طبقه دارد؛ پر از برندهای مطرح دنیا در حوزه‌های مختلف اعم از پوشاک، لوازم خانگی، لوازم تزئینی و غیره. علاوه بر این در این مرکز خرید رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ وجود دارد. نمای آن آلومینیومی و شیشه‌های دوجداره بنا و زمینش از سرامیک‌های منحصر به فرد پوشیده شده است و دیوارهایش همه رنگ‌های آکرلیک به خود دارند و یا با کاغذ دیواری تزیین شده‌اند.

فضای سبز دیدنی و اتاق استراحت و واحدهای اطلاعاتی تنها بخشی از امکانات بازار دیپلمات کیش است و دوربین‌ها به همراه گروهی مجرب از آن نگهبانی می‌کنند.

از خصوصیات مهم این بازار نزدیک بودن به هتل ها و مراکز تجاری جزیره کیش ، چشم انداز رو به دریا و همچنین فضای سبز و دل انگیز بیرونی آنرا را میتوان برشمرد.

آدرس بازار دیپلمات کیش

اما آن‌چه از بازار دیپلمات در کیش برای گردشگران تافته‌ای جدابافته می‌سازد، موقعیت جغرافیایی درخشان آن است. اگر یک عکس بازار دیپلمات کیش را به خوبی بررسی کرده باشید، متوجه نمای درخشان رو به دریای آن خواهید بود. این مرکز خرید از منظر دسترسی به هتل‌ها و بازارهای دیگر نیز زبانزد خاص و عام است.

این بازار که در هرمزگان، جزیره کیش، بلوار ساحل واقع شده ، در احاطه هتل‌های درجه یک جزیره مرجانی قرار گرفته است؛ از این قبیل هتل‌ها می‌توان به هتل‌های آریان و تماشا و ایران و شایگان و سورینت مریم اشاره کرد.

دسترسی این مرکز به بازارها و مراکز خرید گوناگونی همچون رویال مال و زیتون است. به واسطه نزدیکی بازار به مراکز تفریحی، پیست دوچرخه سواری و غواصی کیش و کیبل اسکی می‌توانید لذت خرید خود را با یک تفریح هیجان‌انگیز کامل کنید.

اگر از مسافران تور کیش سالیان سفر هستید، فرصت بازدید از یکی از بهترین بازار و مراکز خرید کیش را از دست ندهید.