گشت و گذار در کیش مخصوصا در کشتی تفریحی طوطیا کیش عجب حال خوبی دارد. گردشگران تور لحظه آخری کیش از زمانی که پایشان را در کیش می گذارند لحظه ای نیست که به تفریحات کیش فکر نکنند.
عجیب نیست که بین این همه خوش گذرانی و تفریح، سردرگم شوید. از تفریحات به اصطلاح خشکی گرفته تا تفریحات دریایی که باز این نوع تفریحات هم اقسامی دارد، تفریحات زیردریا و تفریحات روی دریا.
ما در اینجا به معرفی یکی از تفریحات روی آب کیش می پردازیم، گشت و گذار با کشتی های تفریحی در آب های نیلگون خلیج فارس، تفریحات شبانه با کشتی های آکواریومی و کف شیشه ای لذتی فراموش نشدنی را به شما هدیه می دهد.

کشتی تفریحی طوطیا و گشت و گذار پر از شادی


یکی از محبوب ترین کشتی هایی که گردشگران برای شب گردی در آب های خلیج فارس انتخاب می کنند کشتی تفریحی طوطیا کیش است. کشتی که گردشگران تور کیش می توانند به سالن پایینی کشتی بروند و از پنجره هایش، زیبایی وصف نشدنی آبزیان زیر دریا و موجودات دریایی لذت ببرند.
کشتی تفریحی طوطیا و گشت و گذار پر از شادی
آب های خلیج فارس بسیار زلال و شفاف است و علتش وجود مرجان هایی است که علاوه بر زیبایی بی نظیری که به دریا داده اند آب را هم تصفیه می کنند و مانع کدر شدن دریا می شوند تا مسافران این کشتی تفریحی زیبا بتوانند زندگی انواع موجودات دریایی مثل مرجان ها، توتیاها، ستاره های دریایی، ماهی های تزئینی و خوراکی، خرچنگ ها و حتی گیاهان دریایی را از نزدیک ببینند.
کشتی آکواریوم طوطیا کیش
گشت و گذار با کشتی تفریحی طوطیا جزو آن دسته از تفریحاتی محسوب می شود که می توانید به همراه خانواده و یا دوستانتان آن را تجربه کنید که البته با اجرای برنامه های جذاب و همچنین برگزاری موسیقی زنده در حین سفر، یک تفریح لذت بخش را به خاطره به یادماندنی در کنار خانواده و دوستانتان تبدیل می کنید.
کشتی های تفریحی کیش
هزینه بلیط یک سانس ۱ ساعته برای سپری کردن یک تفریح شاد و مفرح در کشتی تفریحی طوطیا کیش حدود ۴۰هزار تومان می باشد که البته شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر فروش بلیط تفریحات کیش از تخفیفات متنوعی برخوردار شوید.

نکات سفر با کشتی تفریحی طوطیا کیش

  • – هر بلیط فقط مخصوص یک نفر می باشد.
  • – کودکان زیر ۴سال نیازی به ارائه بلیط ندارند.
  • – مدت زمان سانس گشت با کشتی تفریحی طوطیا کیش ۱ ساعت است.
  • – زمان حرکت کشتی از ساعت ۱۰صبح الی ۱۶ عصر، راس هر ساعت می باشد.
  • – برای سوار شدن به کشتی حداقل ۱۵ دقیقه قبل از حرکت جهت دریافت بارکد به باجه کشتی در ابتدای اسکله تفریحی مراجعه نمایید.
  • – ورود کالسکه و همچنین ویلچر به کشتی ممنوع است.

کشتی آکواریوم طوطیا کیش

آدرس مراجعه به کشتی طوطیا

برای تجربه یک تفریح شاد و مفرح در کشتی تفریحی طوطیا باید به اسکله تفریحی کیش مراجعه نمایید و همچنین می توانید از طریق نقشه زیر در کوتاه ترین زمان خودتان را به اسکله تفریحی کیش برسانید.

 

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.