سرمایه گذاری قطری ها – کیش در چند سال گذشته به یکی از قطب‌های گردشگری در دنیا تبدیل شده است و فرصت‌ها و خدمات و ایده‌الی را در اختیار گردشگران داخلی و خارجی قرار می‌دهد که با تور کیش به این جزیره سفر می‌کنند. به‌تازگی بعد از مشکلات پیش‌آمده میان قطر و کشورهای حوزه‌ی خلیج‌فارس، این کشور تمایل زیادی برای گسترش روابط با ایران و سرمایه‌گذاری در کیش را دارد.

در نشست مسئولان جزیره‌ی کیش، معاون سرمایه‌گذاری کیش‌ایر و رئیس هیات مدیره‌ی شرکت کاویان و برخی از مسئولان گردشگری قطر درباره‌ی دایر شدن پرواز دوحه-کیش و بالعکس و همچنین امکان ارائه‌ی خدمات و تجهیزات از سوی قطر ایر ویز به پروازهای ایرانی، بحث و تبادل نظر شد.

سرمایه گذاری قطری ها

هیات قطری برای بررسی امکانات زیرساختی فرودگاه کیش و ایجاد شرایط مورد نیاز برای انجام پروژه‌های قطر ایرویزبه کیش، ساخت هتل در جزیره و بوجود آمدن زیرساخت‌هایی برای فرودگاه و بندر کیش اولویت‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش هستند، به این جزیره‌ی زیبا سفر خواهند کرد.

سرمایه‌گذاری قطری‌ها در حوزه‌ی گردشگری کیش تبعات مثبتی در زمینه‌های مختلف از جمله ایجاد اشتغال، افزایش درآمد و همچنین خارج نشدن دلار در شرایط بحران اقتصادی را بوجود خواهد آورد.