پلاژهای ساحلی کیش – در چند سال گذشته دولت نگاه ویژه‌ای برای صنعت گردشگری کیش داشته است. همین موضوع منجر به افزایش سطح کمی و کیفی خدمات گردشگری شده است. براساس گزارشات روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، استقبال از پلاژهای کیش با افزایش چشمگیری مواجه شده است به‌طوری که در سال ۹۷ حدود ۷ هزار نفر از پلاژهای کیش استفاده کرده‌اند که براساس آمارهای سال گذشته حدود ۴ برابر افزایش یافته است.

پلاژ آقایان در پلاژهای ساحلی کیش به‌ واسطه‌ی وجود امکانات تفریحی فراوان اعم از زمین‌های استاندارد والیبال ساحلی هرساله میزبان رقابت‌های جهانی در این رشته ورزشی است. البته به‌ تازگی با وجود ‌برپایی پلاژ بانوان یکی از مهم‌ترین انگیزه‌های سفرهای خانوادگی در تور کیش شده است.

پلاژهای ساحلی کیش برای زنان و مردان

به‌طور کلی پلاژ آقایان با مساحتی در حدود ۱۰ هزار متر مربع در سواحل شمال شرقی قرار گرفته است و شامل ۳ باب زمین والیبال ساحلی، زمین فوتبال ساحلی، امکانات قایقرانی پاروئی، دوش سرپوشیده و روباز، رختکن، اتاق ماساژ و همچنین بوفه می‌باشد. پلاژ بانوان نیز در سواحل شمال شرقی با مساحتی حدود ۲۰ هزار متر مربع میزبان بانوان می‌باشد و خدماتی نظیر زمین بدمینتون، فروشگاه لوازم شنا، آرایشگاه و سالن ماساژ که خدمات ایده‌آلی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. وجود دوش صحرایی و سرپوشیده در کنار تخت و سایه بان باعث شده تا حضور در این پلاژ به روزی لذت بخش مبدل گردد. همچنین استانداردهای  روز دنیا در این پلاژ لحاظ شده است. به این ترتیب شاهد بخش های مانند بازارچه، هتل و محل نگه داری کودکان در این پلاژ هستیم.

حالا با وجود پلاژ خانم ها و آقایان با این همه امکانات متنوع، می توان سفری خانوادگی و کامل به این جزیره زیبا و دوست داشتنی داشت. شایان ذکر است که هزینه‌های استفاده از بخش‌های مختلف پلاز متفاوت است و گردشگران می‌توانند برای کاهش هزینه‌ های خود از تور لحظه آخری کیش استفاده کنند.