جزیره کیش یکی از زیباترین و دیدنی ترین نقاط گردشگری کشور ایران است که هر ساله توریستان داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب می کنند. آنها به این جزیره رویایی سفر می کنند تا از مناطق زیبای آن دیدن کنند. سفر به این جزیره که هم جنبه تجاری و هم جنبه سیاحتی دارد می تواند یکی از بهترین مکان ها برای گذراندن تعطیلات باشد.

ساحل خیلج فارس

در معرفی مناطق گردشگری و دیدنی های کیش قبل از هر چیز باید به ساحل خلیج فارس اشاره کرد که نگینی درخشان و زیبا در این جزیره است. هدف بسیاری از گردشگران از سفر به این جزیره در درجه اول دیدار و آرامش گرفتن از ساحلی است که به مروارید خلیج فارس معروف شده است.

ساحل خلیج فارس

ساحل خلیج فارس

کشتی یونانی

کشتی یونانی یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری جزیره کیش است که نام آن به گوش همه آشنا است. این کشتی بزرگ پس از به گل نشستن در سال ۱۳۴۵ به یکی ازجاذبه های کیش تبدیل شده است.

کشتی یونانی ها

کشتی یونانی ها

اسکله تفريحي

این مجموعه‌ تفريحي دارای امکاناتی مانند جت اسكي، قايق هاي پدالي (با ظرفيت چهارنفر)، قايق هاي ماهيگيري، قايق هاي پارويي، سه چرخه هاي آبي، امكانات غواصي و قايق هاي كف شيشه‌اي می باشد و  یکی از بهترین گزینه ها برای سرگرمی های مفرحی است که در تور کیش برای مسافران در نظر گرفته می شود. این مجموعه تفریحی گردشكران  را به دیدن  دنیای درون آب دعوت می کند.

اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش

پارک ساحلي مرجان

در کنار بازار مرجان، پارکی ساحلی قرار دارد که  بازار مرجان را به دريا ارتباط مي دهد و بعنوان یکی  از زیباترین مراکز دیدنی جزیره کیش شناخته می شود. این پارک ساحلی پاتوق ساکنان بومی جزیره برای وقت گذرانی و سرگرم شدن است.

پارک ساحلي مرجان

پارک ساحلي مرجان

پارک شهر کیش

شهر کیش شهر پارک های بسیار زیبا است یکی دیگر از این پارک ها پارک شهر است که در فضای مفرح و بسیار شاد خود برنامه های زیادی برای پر کردن اوقات فراغت شهروندان کیش و همچنین گردشگران به نمایش می گذارد. این پارک از فضاهای سبز، دریاچه مصنوعی، فضای ورزش و تندرستی، پیست دوچرخه و اسکیت، آب نما و میدان گل تشکیل شده است.

پارک شهر کیش

پارک شهر کیش

پارک ساحلی مرد ماهیگیر

یکی دیگر از پارک های ساحلی جزیره کیش، به پارک ساحلی مرد ماهیگیر معروف است که  یکی از بزرگترین  پارک های ساحلی جزیره کیش و ایران است  که  ۴ هزار مترمربع  مساحت دارد و در کرانه های شرقی سواحل کیش قرار گرفته است؛ همچنین بزرگترین مجسمه ی فیگوراتیو کشور به نام مرد ماهیگیر در این پارک قرار دارد.

پارک ساحلی مرد ماهیگیر

پارک ساحلی مرد ماهیگیر

شما می تواند با استفاده از تور کیش نوروز ۹۶ تعطیلاتی بیاد ماندنی را در کیش بگذرانید و از تمامی نقاط دیدنی این جزیره که همه آنها در این معرفی نمی گنجند دیدن کنید.