پینت بال یک ورزش گروهی و یکی از تفریحات کهیج کیش است که می تواند قابلیت های فکری و فیزیکی افراد نهایت را درگیر نماید.

پینت بال چگونه ورزشی است؟

در پینت بال شرکت کنندگان به وسیله تفنگ های مخصوصی که برای این بازی طراحی شده و به مخزن باد مجهز هستند، با گلوله های ژلاتینی که کاملا بی خطر هستند و با رنگ های خوراکی پر شده اند؛ به سمت یکدیگر شلیک می کنند.

در این بازی سناریو های بسار زیادی قابل اجراست که یکی از رایج ترین سناریو ها، فتح پرچم است که افراد به دو تیم در مقابله هم صف آرایی کرده و به سمت یکدیگر تیراندازی می کنند و در آخر تیمی که به پرچم دسترسی یافت بازی را می برد.

پینت بال در کیش


در پینت بال کیش با توجه به لوازم و تجهیزات استاندارد و ایمنی که از طریق باشگاه در اختیار میهمانان تور کیش قرار می گیرد، این ورزش کاملا بی خطر می باشد و شرکت کنندگان از هرگونه آسیب احتمالی در امان هستند.

پینت بال در کیش یکی از مهیج ترین ورزش ها و تفریحات کیش است که به لحاظ فکری بودن آن، به شطرنج زنده از آن یاد می شود. این ورزش کاملا بی خطر است و به همین دلیل همه افراد بانوان و آقایان و همچنین کودکان بالای ۸ سال امکان استفاده از این ورزش را دارند.

چرا پینت بال داریوش تنها زمین پینت بال در کیش می باشد؟

چرا پینت بال داریوش تنها زمین پینت بال در کیش می باشد؟

اگر از تهران به کیش سفر کرده باشید و به ورزش پینت بال اعتیاد داشته باشید، می دانید که در تهران و شهرهای بزرگ و تفریحی تعداد زیادی زمین پینت بال وجود دارد و شما دستتان باز است که یک زمین خوب برای ورزش مهیج پینت بال انتخاب کنید.

ولی باز هم اگر علاقمند و هوادار این ورزش هستید، و می‌دانید که یک زمین استاندارد با امکانات، کافی است دیگر به جای جدید مراجعه نمی کنید؛ زیرا زمین های خوب تمام امکانات را در اختیار شما می گذارند. پینت بال در کیش هم یکی از این دسته زمین هاست.

تنها زمین پینت بال کیش یکی از بزرگ ترین زمین های پینت بال در کل ایران است که با وسعتی حدود ۲۵۰۰ متر آن چنان بزرگ است که می توانید با گروه ۲۴ نفره در آن به نبرد با یکدیگر بپردازید.

تجهیزات این پینت بال همگی نو و با آخرین سیستم های روز جمع آوری شده اند. هر کس تا به حال این تفریح را انجام داده می داند که کارایی درست تجهیزات چقدر روی کیفیت بازی مؤثر است.

شما هم می توانید در این مکان با پرداخت ورودیه یک ست کامل سلاح و گارد دریافت کنید و ۵۰ تیر برای بازی به تیم مقابلتان شلیک کنید. همچنین اگر تیرهایتان هم تمام شد، موردی نیست زیرا می توانید با پرداختی جداگانه تیر جدید بخرید و به بازی خود ادامه بدهید.

جاذبه های دیدنی کیش: جزیره هندورابی کجاست؟

بازی پینت بال در کیش در دو گروه ۵ نفره انجام می شود ولی زمین پینت بال کیش آنچنان بزرگ است که شما حتی می توانید با گروه هایی بسیار بزرگ تری در این زمین پینت بال به بازی بپردازید.

در قوانین زمین پینت بال کیش آمده که حداقل تعداد نفرات برای بازی باید ۸ نفر باشد، یعنی دو تیم ۴ نفره و حداکثر تعداد ۲۴ نفر در دو تیم ۱۲ نفره می توانن به بازی بپردازند.

اگر هیجان پاراسل و جت اسکی و اسکی روی آب هنوز شما را تخلیه کرده است بهتر است که دو ساعتی را در اینجا به خوش گذرانی بپردازید تا حسابی انرژی تان تخریه شود.

خدا را چه دیدید شاید هم سر حال آمدید و اعتیادتان به بالا رفتن آدرنالین دو برابر شد و دوباره از فردا به انواع تفریحات پرهیجان کیش پرداختید.

آدرس پینت بال کیش کجاست؟

آدرس پینت بال کیش کجاست؟

در کیش هتل داریوش برای هرکسی آشناست و شما را راهنمایی می کنند. یکی از لوکس ترین هتل های کیش در ناحیه شرقی جزیره با منظره ای رو به دریا. این هتل همه چیز تمام، هر چیزی که فکرش را بکنید در کنار خود جای داده از جمله یک زمین پینت بال به نام پینت بال داریوش کیش.

البته استفاده از پینت بال کیش در هتل داریوش برای همه آزاد است و می توانند با پرداخت ورودیه به تفریح پینت بال در کیش بپردازند.

خط ساحلی شرقی را از اسکله بزرگ تفریحی رو به جنوب پی بگیرید، آخرین مرکز تفریحی این نوار ساحلی با فاصله ای حدود ۱٫۲ کیلومتر و حدود ۱۵ دقیقه پیاده روی در نوار ساحلی همین پینت بال داریوش است.

محل برگزاری جنگ هایی میان شما و حریف هایتان؛ در سواحل زیبای کیش که محیطی روباز و هوای آزاد است را می توانید انتخاب کنید و یا در هتل داریوش که یک فضای سرپوشیده در اختیارتان قرار می گیرد. پینت بال در کیش از جمله تفریحات بی خطر و نشاط آور است که در تور کیش نباید آن را از دست بدهید.

قیمت پینت بال کیش

شما می توانید با پرداخت ورودیه حدود ۵۰٫۰۰۰تومان از پینت بال در کیش نهایت لذت را ببرید؛ البته می توانید با مراجعه به سایت های معتبر فروش بلیط این تفریح را با تخفیف رزرو نمایید و یک خاطره شیرین را به یادگار ببرید.

پینت بال سافاری کیش

پینت بال سافاری کیش

البته علاوه بر هتل داریوش شما می توانید به مجموعه پارس سافاری کیش رفته و پینت بال سافاری کیش را هم در آنجا تجربه کنید. قیمت بلیط پینت بال سافاری کیش هم حدود ۵۰٫۰۰۰تومان می باشد که در اینجا هم می توانید با مراجعه به وبسایت های معتبر فروش بلیط این تفریح را با قیمت کمتری تهیه نمایید.

بیشتر بخوانید: تفریحات مجموعه پارس سافاری کیش

برای رسیدن به مجموعه پارس سافاری توانید از نقشه زیر استفاده کنید و خودتان را به این مجموعه برسانید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.