نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۸ در کیش به عنوان بزرگترين رويداد اقتصادی بخش خصوصی با چند سال تجربه توانسته با کنارهم قراردادن بخش‌های پيشرو اقتصاد ايران شامل بانک، بيمه، بورس، انرژی، عمران و زير ساخت، حمل و نقل و لجستيک، گردشگری، مناطق آزاد و ويژه اقتصادی و حضور متوليان پروژه‌های سرمايه‌پذير از يک سو و سرمايه گذاران داخلي و خارجی از سوی ديگر، فرصت ويژه‌ای برای بهره برداری و توسعه سرمايه گذاری و در نهايت رشد و توسعه اقتصادی کشور فراهم کند.

همچنين حضور نهادهای اجرايی بازار‌های مالی در رويداد کيش اينوکس و تلاش اين نهادها در رفع مشکلات و ايجاد راهکارهای جديد در جريان صحيح نقدينگی در شريان‌های اقتصاد کشور بر اهميت اين رويداد افزوده است. از سوی ديگر تجربه اقتصاد‌های موفق نشان داده که مناطق آزاد نه تنها ابزاری بسيار کارا و مفيد برای توسعه اقتصادی محسوب می گردند، بلکه به عنوان محلی برای جذب سرمايه، انتقال فناوری دانش و ارتباط با بازار‌های جهانی به شمار مي‌روند.

در نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۸ در کیش قرار است بیش از ۱۰۰ نماینده از کشورهای خارجی از جمله کرواسی، فلاند، انگلستان، بلغارستان، روسیه، کره جنوبی، عمان، برزیل، آلمان، قطر، آفریقای جنوبی، بنگلادش، قزاقستان، لهستان ، عراق، فیلیپین، الجزایر، مالزی، بحرین، سوئد، پرتغال، گرجستان، غنا، ایتالیا ،کانادا، تاجیکستان و سوئیس حضور فعال خواهند داشت.

این نمایشگاه قرار است از ۳۰ مهر تا ۳۰ آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگذار شود که توصیه می‌شود اگر علاقه‌مند به حوزه‌ی اقتصادی هستید نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۸ را در تور کیش از دست ندهید.