کنسرت های کیش مایه رونق فستیوال‌ها و جشن‌ها و جنگ‌های این جزیره شاد و هیجان‌انگیز اند. بسیاری راه‌های می‌کوبند و طی می‌کنند تا به کیش برسند و در کنار گشت و گذار میان مراکز خرید و دیدنی‌های کیش به کنسرت خواننده محبوب‌شان بروند و چند صباحی را همراه با عزیزان‌شان به شنیدن و زمزمه کردن ترانه‌های آشنا و عاشقانه بگذرانند. به همین خاطر پیش از سفر خوب سایت کنسرت های کیش را زیر و رو می‌کنند تا مبادا بلیط‌های کنسرت را از دست بدهند. بدین ترتیب کنسرت ها بدل به گل سر سبد فستیوال‌های گوناگون جزیره مرجانی می‌شوند.

اما این کنسرت ها علی‌رغم تصور بسیاری یکی دو تا نیستند. در فصل‌های گوناگون سال و به مناسبت‌های ریز و درشت در سراسر این جزیره هر آینه کنسرتی برگزار می‌گردد؛ گاه در حضور هنرمندان مشهور موسیقی و نمایش و گاه نیز با شرکت هنرمندانی که چندان چهره نیستند اما از جمله مستعدترین‌هایشان به شمار می‌روند. در این یادداشت نگاهی به انواع و اقسام کنسرت کیش خواهیم انداخت.

عکس بهنام بانی در کنسرت کیش

کنسرت های پاپ 

همین دیروز، بیست و پنجم مردادماه ۹۸، بود که کنسرت موسیقی بهنام بانی در یکی از سالن‌های جزیره کیش برگزار شد و هوادارانش با شور و شوق و همخوانی خود سقف آسمان کیش را سوراخ کردند. اما این آخر ماجرا نبود. همین خواننده مشهور پاپ ۲۹ مردادماه، در جزیره کیش باز کنسرتی برگزار خواهد کرد تا باقی‌مانده آسمان را نیز سوراخ شود! تازه تنها بهنام بانی نیست که در روزهای اخیر با سالن کنسرت های کیش را قبضه کرده است؛ مسیح و آرش و بابک جهانبخش و شهاب مظفری و سیروان خسروی نیز چه پیش از بانی و چه پس از او تا دوم شهریور ماه با اجراهایشان فضایی نشاط‌آور آفریده‌اند و می‌آفرینند.

سیل خوانندگان معروف و هواداران‌شان در این کنسرت ها قطع شدنی نیست؛ آنان هر مناسبتی را غنیمت می‌شمارند تا دور هم جمع شوند و به اوقات خود را به تفرح بگذرانند؛ خواه در قالب کنسرت های جشنواره تابستانی کیش که این‌روزها در حال برگزاری است و یا خواه در پوشش کنسرت های ماه رمضان . چه فرقی می‌کند؟! همه بهانه‌ها شب های دلپذیر بازدید از کیش را کامل می‌کنند.

برای سفر ارزان به جزیره زیبای کیش می توانید از تور لحظه آخری کیش استفاده کنید. شما می توانید هر روز آخرین قیمت تور کیش را بر روی سایت ما مشاهده کرده و با خرید تور کیش ارزان دقیقه ۹۰ هزیته های سفر خود را کاهش دهید. همین حالا با سالیان سفر ما تماس بگیرید. ۲۲۰۲۰۱۸۸

حسن ریوندی در جنگ کیش

کنسرت های خنده دار

کنسرت های خنده دار بخشی دیگر از این پازل را تشکیل می‌دهند. لابد شما هم همچون من  فیلم کنسرت های کیش را در این سو و آن سوی فضای مجازی دیده‌اید. این کنسرت های طنز نمونه‌های مثال‌نزدنی از شور و شوقی‌اند که در مراسمی از این دسته جریان دارند؛ حسن ریوندی، سامان گوران و یکی دو جین از این شومن‌ها کنسرت شب های کیش را گرم و شیرین و دوست‌داشتنی می‌کنند.

کنسرت های طنز در کیش یکی از پاهای ثابت جشن‌ها و جنگ‌های جزیره است. اگر دلتان می‌خواهد یک دل سیر از ته دل بخندید، به کنسرت های طنز کیش بروید. آن‌ها آتش‌پاره‌هایی‌اند که مثل ندارند.

جنگ ها و کنسرت ها

به خصوص اگر در ایام رمضان بیننده برنامه‌های تلویزیونی‌ باشید، لابد چشم‌تان به جمال مراسم های شبانه کیش نیز روشن شده است. اگر نه، نگاهی به لیست کنسرت های کیش بیندازید تا در لا به لای اسامی آشنا و ناآشنا از جنگ‌ها نیز سر در آورید. این برنامه‌ها اصولا ترکیبی از استندآپ کمدی‌ها، ترانه‌خوانی‌ها، گفتگو با میهمانان مشهور و برگزاری قرعه‌کشی هستند.

کنسرت بابک جهانبخش

قیمت کنسرت ها

بسته به هر فصل و هر برنامه و هر جایگاه بهای بلیط کنسرت های کیش بالا و پایین می‌شود؛ چنانکه پیرامون این موضوع نمی‌توان یک رقم ثابت را تعیین کرد. مثلا همین کنسرت بهنام بانی در مرداد ۹۸ و در سالن پرشین جزیره کیش از ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومان قیمت دارد؛ این مسئله وابسته به جایگاه شما نیز است. طبعا تکیه زدن بر صندلی VIP ، صندلی‌های سالن اصلی و بالکن‌ها هر کدام هزینه‌ای متفاوت نسبت به دیگری دارد. با وجود این بهای بلیط نسبت به حتی دیگر شهرها که در صنعت گردشگری از کیش کم‌فروغ‌تر اند، کاملا مقرون به صرفه به نظر می‌آید.

از کنسرت های کیش چه خبر؟

جشنواره تابستانی کیش در سال ۹۸ مانند دیگر سال‌ها سرشار از کنسرت های ستارگان و هنرمندان پاپ بود؛ از اشوان تا بانی و فرزاد فرزین. این کنسرت‌ها در ماه‌های پایانی تابستان امسال نیز ادامه دارند.  ۳۱ مرداد ۹۸  بابک جهانبخش در سالن پرشین کیش از شما میزبانی خواهد کرد و ۲ شهریور ۹۸ در تالار شهر کیش میهمان شهاب رمضان خواهید بود و ۸ شهریور ۹۸ صدای رضا بهرام را از فاصله چند متری در سالن پرشین کیش خواهید شنید.

کنسرت ها در کنار دیگر تفریحات کیش امروزه تور کیش را رونق می‌بخشند و اسباب سرگرمی بسیاری از گردشگران را فراهم می‌سازند. بازار این کنسرت ها در سال های همیشه داغ بوده و از هر سو، چه مخاطب و چه خواننده، لبخند رضایت گرفته است.