دکتر انصاری لاری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دستور کاهش  نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای هواپیمایی کیش در مسیر کیش – تهران – کیش را صادر کرد.

جزیره کیش در سال‌های اخیر اقدامات زیادی را در جهت گسترش صنعت گردشگری انجام داده است که این اقدامات تاثیر زیادی بر افزایش تعداد بازدیدکنندگان این جزیره، استقبال بیشتر از تور کیش و تبدیل شدن آن به قطب گردشگری داشته است. این بار نیز مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش از اقدامی دیگر در این راستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در جهت تحقق رونق بیشتر گردشگری کیش و با دستور دکتر انصاری لاری نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای کیش ایر در مسیر کیش – تهران – کیش از ۵۳۰ هزار تومان به ۴۵۱ هزار تومان کاهش یافت.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: ۴۰درصد از صندلی‌های این ایرلاین تا پایان هفته آینده، در راستای تثبیت قیمت‌ها و افزایش عرضه بلیت، از چارتر کنندگان پس گرفته می‌شود.

وی افزود: کاهش نرخ بلیت در این مسیر که پرترددترین مسیر هواپیمایی جزیره کیش است، با هدف رونق کیش و ارایه تسهیلات سفر برای گردشگران به این منطقه با حمایت‌های سازمان منطقه آزاد کیش کاهش یافته و این کاهش از ۱۳آبان ماه جاری اعمال می‌شود که تا پایان سال تحت هیچ شرایطی افزایش نخواهد یافت.

او ادامه داد: نرخ اعلام شده در ایام شلوغی نیز بدون تغییر خواهد بود تا با ایجاد رقابت بین ایرلاین‌ها از افزایش قیمت پروازها جلوگیری شود، ضمن اینکه این کاهش نرخ تاثیری در کیفیت خدمات این شرکت هواپیمایی نخواهد داشت.

کاپیتان جدیدی همچنین خبر داد: در صورتی که شهروندان کارت کیشوندی ارائه دهند، می‌توانند از تخفیفات ویژه استفاده کنند. شهروندان جزیره کیش دارای کارت کیشوندی چنانچه ۷۲ ساعت قبل از زمان پرواز با مراجعه به دفاتر هواپیمایی کیش نسبت به خرید بلیت در مسیر کیش – تهران یا بالعکس اقدام کنند، می توانند بلیت رفت و برگشت کیش- تهران را با تخفیف دریافت کنند که این نرخ با تخفیف کیشوندی ۴۱۸ هزار تومان است.

شرکت هواپیمایی کیش در حال حاضر دارای ۱۴ فروند هواپیما می‌باشد.