جزیره‌ی کیش یکی از قطب‌های اقتصادی و گردشگری ایران می‌باشد که سالانه پذیرای هزاران گردشگر خارجی و داخلی از اقص نقاط جهان می‌باشد. این جزیره در چند سال گذشته رشد و پیشرفت زیادی در حوزه‌ی توریسم داشته است و استقبال از تور کیش افزایش چشمگیری را اشته است. بسیاری از مسافران از طریق زمینی و بسیاری دیگر از طریق هوایی خود را به این جزیره می‌رسانند. به‌تازگی با افزایش ۷ درصدی گردشگران جزیره کیش روبه‌رو شده‌ایم که این می‌تواند نوید بخش یک خبر ایده‌آل برای صنعت توریسم کشور باشد.

کیش یک کالای برجسته‌ی گردشگری می‌باشد و باتوجه به اتفاقات در بسته‌ی جدید ارزی به‌طور قطع میزان گرایش سفر به خارج از کشور کاهش خواهد یافت و به سمت مناطق مختلف داخلی از جمله جزیره‌ی کیش سوق داده خواهد شد.

یکی از ویژگی‌های بارز جزیره‌ی کیش که گردشگران را مجذوب خود می‌کند و منجر به افزایش گردشگران به این جزیره شده است، تفریحات آبی شگفت‌‌انگیز می‌باشد که علاقه‌مندان زیادی دارد. از جمله‌ی این تفریحات می‌توان به غواصی، پاراگلایدر، جت‌اسکی و بسیاری دیگر اشاره کرد که در تمامی فصول مورد استقبال قرار می‌گیرد. تمامی این ورزش‌ها از طریق کلوپ‌های ورزشی در اطراف ساحل مدیریت می‌شوند و نیاز به آموزش چندانی ندارند.