در زیبای جزیره کیش تفریحات فراوانی وجود دارد که می‎تواند تمام روزایی را که شما مهمان مردم جزیره هستید سرگرمتان کند. درواقع بسیاری از افراد تور کیش را به ‎خاطر وجود همین تفریح‎هاست که انتخاب می‎کنند. پیست اسکیت روی یخ نیز یکی از انواع این تفریحات بی شمار است. در واقع پیست‎های اسکیت روی یخ زیادی وجود ندارد بنابراین این نمونه در کیش مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

همه چیز درباره آیس رینک دامون

اگر بخواهیم نام یکی از بهترین پیست‎های اسکی در خاورمیانه را ببریم حتما باید به پیست اسکی روی یخ آیس رینک دامون اشاره کنیم. این مجموعه گزینه عالی برای کسانی است که در میان تفریحات کیش به اسکیت روی یخ علاقمند هستند. مجموعه اسکی روی یخ آیس رینک دامون با مساحت ۲۰۰ متر مربع و با وسعت ۴۵۰ متر مربع در طبقه‌ی دوم مرکز خرید دامون قرار گرفته است.

در پاسخ به این سوال که چرا پیست اسکیت روی یخ آیس رینک دامون  توجه بخش زیادی از گردشگرانی که تور کیش را به‎عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده‎اند؛ جلب می‎کند؛ باید گفت زیرا این پیست به خاطر چشم‎انداز مستقیمی که به دریای نیلگون خلیج فارس دارد یکی از منحصر به فردترین پیست‎های یخ در جهان به‎حساب می‎آید.

یکی دیگر از مزایای این پیست اسکی موقعیت جغرافیایی مناسب آن است. پیست اسکی روی یخ آیس رینک دامون در مرکز خرید دامون قرار دارد و به اکثر جاذبه‎های تفریحی و گردشگری کیش نزدیک است. در این مجموعه همچنین رستوران و کافی‌شاپ نیز قرار دارد که گردشگران می‎توانند پس از تفریح برای استراحت و میل کردن غذا به سراغشان بروند. شما همچنین می‎توانید سری هم به مرکز خرید دامون بزنید.

پیست اسکیت روی یخپیست اسکیت روی یخ آیس رینک دامون در سال ۱۳۹۳ افتتاح شده است و از آن زمان تاکنون در خدمت گردشگران می‎باشد. آیس رینک دامون پس از انقلاب به‎عنوان دومین پیست اسکیت روی یخ ایران محسوب می‎شود.

اگرچه اسکیت روی یخ در ایران به‎عنوان یک ورزش نوپا شناخته می‎شود. که افراد زیادی آن را نمی‎شناسند. با این حال نگران نباشید. مربیان کار آزموده‎ای در این مجموعه وجود دارند که وظیفه آموزش دادن شما برعهده آنها خواهد بود.

آدرس و تلفن آیس رینک دامون

جزیره کیش، بلوار ایران، خیابان وصال، مرکز خرید دامون، طبقه دوم

‌ ۰۷۶۴۴۴۵۹۸۶۰