• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

آخرین مطالب

عضویت در کانال تلگرام

کانال تلگرام تور کیش

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • https://tourtokish.com

  • info@tourtokish.com

۱۷ اردیبهشت

پیست اسکیت روی یخ آیس رینک دامون در جزیره کیش

یکی از مجهزترین پیست اسکی خاورمیانه در جزیره‌ی زیبای کیش به بهره برداری رسید. این مجموعه آیس رینک نام دارد و در حاضر دومین پیست اسکی روی یخ بعد از انقلاب به‌شمار می‌آید و برای علاقه‌مندان به اسکی انتخاب این مجموعه یک گزینه‌ی ایده‌آل می‌باشد. این مجموعه با مساحت ۲۰۰ متر مربع و با وسعت ۴۵۰ متر مربع در طبقه‌ی دوم مرکز خرید دامون قرار گرفته است و در تور کیش افراد زیادی را به خود جذب می‌کند.

یکی از ویژگی‌های بارز این مجموعه ویوی مناسب دریا از داخل پیست در طول روز، بدون شک یکی از منحصر به‌فردترین پیست‌ اسکی روی یخ در جهان محسوب می‌شود. از زمان آغاز به‌کار این مجموعه مربیان خبره و باتجربه‌ای این ورزش هیجان انگیز را به علاقه‌مندان آموزش می‌دهند و شرایط یادگیری آن را فراهم کرده‌اند.

پیست اسکی آیس رینک در کیش

پیست اسکی آیس رینک در کیش

همچنین با توجه به مکان قرار گرفتن آیس رینک در مرکز خرید دامون، افراد می‌توانند در کنار یادگیری و آموزش اسکیت روی یخ از خرید لذت ببرند. همچنین در این مجموعه رستوران و کافی‌شاپ نیز قرار گرفته است و لحظات خوبی را در ذهن گردشگران ثبت می‌شود.

به‌طوری کلی دو جزیره‌ی کیش و قشم در حوزه‌‌ی صنعت گردشگری پیشرفت زیادی یافته است و هرساله هزاران گردشگر خارجی و داخلی با تور قشم و کیش به این دو جزیره سفر می ‌کنند و از جاذبه‌های بی حدوحصر آن لذت می‌برند.

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام
close-link