بیست‌و یکمین جشنواره‌ی تابستانی کیش از هشتم تیر آغاز به‌کار کرده است و یکی از ویژگی‌های بارز جشنواره‌ی امسال اعطای کارت ۱۵۰ هدیه‌ی ۱۵۰ هزارتومانی می‌باشد که همین موضوع گردشگران زیادی را با تور کیش به این جزیره‌ی زیبا می‌کشاند. این طرح که با استقبال بالای توریست‌ها مواجه شده است و جذابیت‌های سفر به کیش را دوچندان کرده است.

معاون گردشگری منطقه آزاد کیش در نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام کرد؛ با توجه به قرار گرفتن در سال حمایت از کالای ایرانی، از جزیره‌ی کیش به عنوان یک برند گردشگری سو کالای ایرانی یاد کرد و تاکید کرد؛ ۲۱ یکمین جشنواره‌ی تابستانی کیش بهترین فرصت برای معرفی ظرفیت‌های توریستی این جزیره می‌باشد و با اعطای کارت هدیه‌ی ۱۵۰ هزارتومانی برای کودکان و بزرگ‌سالان می‌توانید لذت سفر به کیش افزایش یابد و بخشی از هزینه‌های سفر به کیش کاهش پیدا کند.

برای دریافت اطلاعات در مورد نحوه‌ی این کارت هدیه و دیگر اطلاعات گردشگری اعم از جاذبه‌های گردشگری و غیره کانترهایی در فرودگاه قرار گرفته است و که اطلاعات مفیدی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. در کنار اعطای کارت هدیه‌ گردشگران می‌توانند در قرعه کشی ۱۰ میلیون تومان جایزه به‌صورت نقد، ۸ دستگاه خودوری ۲۰۶ و همچنین قرعه کشی یک واحد آپارتمان در برج طلایی کیش شرکت کنند.