پرواز کیش به مسقط عمان – در یک دهه‌ی گذشته سرمایه‌گذاری‌های زیادی در حوزه‌ی توریسم و جذب گردشگر در کیش صورت گرفته است و این جزیره به یکی از قطب‌های گردشگری در ایران تبدیل شده است. هرساله کیش پذیرای هزاران گردشگر خارجی و داخلی می‌باشد که با تور کیش به این جزیره سفر می‌کنند و از جاذبه‌های توریستی آن اعم از ساحل زیبا لذت می‌برند. یکی از مزیت‌های جذب توریست‌ و رشد سرمایه‌گذاری در این منطقه است که بالا رفتن درآمد را در پی دارد.

پرواز کیش به مسقط عمان

به‌تازگی مسافرت به جزیره‌ی کیش با پرواز عمان به کیش و بالعکس با استقبال زیادی از سوی مسافران مواجه شده است، از این جهت پرواز کیش به مقصد مسقط از یک پرواز در هفته به دو پرواز افزایش یافته است. روابط ایران و عمان بسیار خوب ارزیابی می‌شود و چندی پیش معاون گردشگری منطقه آزاد جزیره با حضور در کشور عمان، فعالیت دفتر کیش ایر در مسقط مجدد سازماندهی شده است و هم‌اکنون درحال توسعه‌ی روابط تجاری و گردشگری در این حوزه هستیم.

جالب است بدانید پیش راه‌اندازی پرواز مسقط به کیش امور خدمات ویزایی که در این جزیره صورت می‌گرفت، منتفی شده بود که درحال حاضر با برقراری پرواز کیش به مسقط امکان‌پذیر شده است. شایان ذکر است که افزایش پروازهای بین‌المللی در کیش منجر به بالا رفتن سرمایه‌گذاری در این منطقه می‌شود و امید است که رشد و شکوفایی اقتصادی را در پی داشته باشد. درحال حاضر علاوه بر پرواز کیش به مسقط پرواز کیش به دبی نیز فراهم گردیده است و قرار است که به‌زودی به مقاصد دیگر از جمله دوحه‌و استانبول فراهم گردد.