فیش اسپا در کیش در مجموعه بزرگ سافاری تازه شروع به کار کرده ولی طرفداران زیادی را در تور کیش به سمت خود جذب کرده است. دکتر ماهی یا دکتر نظافتچی که به فیش اسپا نیز مشهور است به گونه ای از ماهی به نام کارا روفا گفته می شود که بافت های مرده و ناسالم پوست را شناسایی و با عمل مکیدن و ترشح آنزیم diatanol آن ها را از بین می برد.

آیا می دانستید فیش اسپا هم در کیش است؟


این ماهی با جدا کردن بافت های ناسالم به سلول های سالم پوست اجازه می دهد تا با قدرت بیشتری رشد کنند که این عمل با قرار گرفتن دست ها و پاها در مخزن مخصوصی که این نوع ماهی در آن ها قرار دارد انجام می شود.

فیش اسپا در کیش

این نوع ماهی ها هیچ آسیبی به پوست سالم نمی زنند و به دلیل حالت ریلکسیشن و آرامشی که به وجود می آید با نام ماساژ با ماهی مشهور هستند. این عمل جنبه درمانی ندارد ولی برای سلامت پوست دست و پاها تاثیر قابل توجهی دارد که به همین دلیل در سالن های زیبایی به منظور مکمل زیبایی دست و پا استفاده می شود.
این ماهی زیرک، می تواند با تحریک نقاط طب سوزنی و نقاط رفلکسی روی بدن با تنظیم سیستم عصبی، خستگی را آزاد کند.

آدرس فیش اسپا در کیش

برای فیش اسپا در کیش می توانید به مجموعه پارس سافاری کیش مراجعه نمایید، این مجموعه در بلوار امام خمینی، بلوار سافاری، جنب فاز ۳ صنعتی قرار دارد.
این مجموعه به مساحت پانصد هزار متر مربع در سال هزار و سیصد و نود و دو برای اولین بار در ایران به منظور گسترش فعالیت های گردشگری و با خدمات تفریحی مناسب همه گروه های سنی فعالیت خود را آغاز نمود.

تفریح درمانی در کیش

این مجموعه تفریحی با داشتن امکانات ورزشی و مهیجی نظیر کارتینگ، موتورسواری، تور باگی، پینت بال، ترامپولین، دارت، فوتبال دستی، بانجی شوتینگ، شترسواری، نردبان معلق و… گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.

 

ساعت کاری در مجموعه پارس سافاری کیش

این مجموعه همه روزه صبح ها از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۰۰ (پذیرش تا ساعت۱۲) و عصرها از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۰:۳۰ (پذیرش تا ساعت ۱۹) آماده ارائه این خدمت می باشد.

در هر کجای کیش باشید می توانید با مراجعه به نقشه پایین خودتان را به این مکان تفریحی برسانید.