کشتی تفریحی امپراطور کیش موقتا فعالیت نمی کند.

تا سخن از تفریحات شبانه به میان می آید ذهنمان به گشت زنی های شبانه کشتی های تفریحی کیش می رود.

اگر در منزل نشسته اید و به سفر کیش فکر می کنید یا اگر در یکی از هتل های کیش در حال استراحت هستید و به دنبال یک تفریح خاطره انگیز در کنار عزیزانتان هستید، حتما کشتی های تفریحی کیش را در برنامه های خود قرار دهید؛ حتما می پرسید چرا؟؟

در این مقاله می خواهید درباره کشتی تفریحی امپراطور کیش ،یکی از مجلل ترین و بروزترین کشتی های تفریحی کیش بخوانید؛ همراه ما باشید.

کشتی تفریحی امپراطور کیش


با انتخاب کشتی تفریحی امپراطور کیش با یک تیر، چند نشان می زنید؛ یکی از سرگرمی های خاطره انگیزی که می توان در سفر به کیش داشت و به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل کرد گشت دریایی با کشتی امپراطور کیش است.

کشتی تفریحی امپراطور کیش

حس عجیبی ست زمانی که در کنار عزیزان خود دور یک میز نشسته اید به همراه خوردن شامتان از شنیدن موسیقی زنده و تماشای هنرمندان آن در استیج روبرو خودتان لذت می برید، اما این تمام ماجرای این کشتی نیست.

آژانس خدمات و گردشگری سالیان سفر با ارائه خدمات مطلوب و کیفیت ایده آل سالیان درازی ست که در کنار گردشگران تورهای لحظه آخری کیش است.

کشتی تفریحی امپراطور کیش در کشور ژاپن به دست طراحان خوش سلیقه ژاپنی در ۳طبقه دارای سالن vip، سالن first class و کافی شاپ دریایی ساخته شده است؛ عرشه ای بزرگ و زیبا به همراه چشم اندازی ۳۶۰ درجه که با عکس ها و تماشای منظره بکر سواحل کیش می تواند برای شما بخاطرات خوبی سازد.

اجرای موزیک های زنده با هنرمندی شاکان مژگانی، یزدان خالدی، میثم اسکندری و شاهین مظاهری باعث شده که خیلی از گردشگران تور کیش کشتی امراطور کیش را برا یک گشت دو ساعته بر روی دریای خلیج فارس انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: یک شب رویایی در کشتی تفریحی آرتمیس کیش

مهمانان عزیز در طول سفر خود از طریق سرو شام با منو چلوجوجه، ته چین مرغ، نوشیدنی و ماست پذیرایی می شوند.

در ضمن غرفه عکاسی در عرشه آماده ثبت لحظات خوش شما در دوربین حرفه ای خود است تا بتواند گوشه ای از آلبوم عکستان را با ثبت خاطراتتان در عرشه کشتی امپراطور کیش به ثبت برساند.

ساعت سانس های کشتی تفریحی امپراطور کیش

 1. سانس اول: ۱۴ الی ۱۶
 2. سانس دوم: ۲۰:۳۰ الی ۲۲:۳۰
 3. سانس سوم: ۲۳ الی ۱ بامداد

چند نکته درباره کشتی امپراطور کیش

 • – این کشتی به علت تعمرات فعلا فعالیتی ندارد.
 • – تعیین صندلی شما بر اساس زمان ورودتان انتخاب می شود.
 • – هزینه ای که در ابتدا پرداخت می نمایید شامل سرو شام، گشت دوساعته و اجرای موزیک زنده می باشد.
 • – در صورت استفاده از کافی شاپ و غرفه عکاسی، هزینه آن ها به صورت مجزا محاسبه می گردد.
 • – هزینه بلیط کشتی تفریحی امپراطور کیش حدود ۸۵٫۰۰۰تومان می باشد که البته می توانید با مراجعه به سایت های فروش بلیط های تفریحات کیش، بلیط کشتی امپراطور کیش را با تخفیف خریداری نمایید.
 • – ورود کودکان زیر ۴ سال رایگان است.
 • – حتما ۳۰ دقیقه قبل از حرکت کشتی در بندرگاه مسافری کیش حضور داشته باشید.
 • – در صورت داشتن وسیله نقلیه می توانید از پارکینگ بندرگاه کیش استفاده کنید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.