تا سخن از کیش به میان می آید، فکر به خوش گذرانی ها و تفریحاتش تمام خستگی ها را از تنتان دور می کند، چه برسد به رفتن به کیش و تجربه آن ها.

قایق های تفریحی در کیش به انواع مختلفی تقسیم می شوند؛ قایق های دیوانه تندرو کیش (کریزی بوت)، قایق های پدالی و پدل بورد یا قایق های پدالی از انواع قایق های تفریحی کیش هستند.

در ادامه با ما همراه باشید و سیر تا پیاز این قایق دیوانه تندرو کیش را مطالعه نمایید.

قایق دیوانه تندرو کیش ( کریزی بوت )

کریزی بوت کیش که به قایق دیوانه تندرو کیش معروف است هم یکی از این تفریحات است که گردشگران تور کیش را به یک هیجان غیر قابل توصیف دعوت می کند. قایق دیوانه تندرو کیش با نام کریزی بوت از جدیدترین تفریحات کیش محسوب می شود که همراه یک کاپیتان بین المللی حرفه ای و سرعت دیوانه کننده اش به یکی از پرطرفدارترین و هیجان انگیزترین خوش گذرانی های دریایی کیش تبدیل شده است.

قایق دیوانه تندرو کیش ( کریزی بوت )

زمان آن رسیده که مانند یک موج سوار از روی امواج دریای نیلگون خلیج فارس چند پرش پیاپی داشته باشید و مانند یک ماجراجو امواج دریا را با سرعت دیوانه وار بشکنید و جلو بروید.

بی نظیر است زمانی که آدرنالین خونتان بالا برود، در صورتی که هیچ خطری شما را تهدید نکند و البته بی شک تجربه سوارشدن بر قایق دیوانه تندرو کیش یکی از بهترین تجربیات شما در سفرتان به کیش محسوب می شود.

همه آنچه که از قبل با جت اسکی و یا فلای بورد تجربه کرده اید را این بار به همراه خانواده و یا دوستانتان تجربه کنید. کریزی بوت کیش به شما فرصت شنیدن کنسرت جیغ و خنده همراهانتان را به شما می دهد و به شما اجازه می دهد تا هیجانتان را با آن ها به اشتراک بگذارید.

تفریحات دیگر کیش: همه چیز درباره فلای بورد کیش

خوش گذرانی با کریزی بوت کیش در کنار عزیزانتان یکی از لذت بخش ترین قسمت سفرتان خواهد بود و این تفریح به یادماندنی به بهترین خاطرات شما در کیش تبدیل می شود.

قیمت بلیط کریزی بوت چقدر است

قیمت بلیط قایق دیوانه کیش در حدود ۶۵٫۰۰۰تومان است که البته شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش بلیط کریزی بوت معتبر با تخفیف، این تفریح را رزرو نمایید و لذت یک هیجان بی نظیر را تجربه کنید.

قیمت بلیط کریزی بوت چقدر است

چند نکته درباره قایق دیوانه تندرو کیش

  • – در صورت خرید بلیط از سایت های معتبر، نیازی به پرداخت مبلغ دیگر در کلوپ تفریحات دریایی نیست
  • – هر بلیط فقط مخصوص یک نفر می باشد.
  • – بانوان و آقایان به صورت همزمان می توانند در یک سانس استفاده کنند.
  • – مدت زمان این تفریح ۱۰ دقیقه می باشد.
  • – برای استفاده از این قایق باید به ساحل سیمرغ کیش بروید.

بیشتر بخوانید: سیر تا پیاز پارک ساحلی سیمرغ کیش

  • – ساعت فعالیت کلوپ از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ می باشد.
  • – وسایل ایمنی شامل جلیقه نجات و کلاه ایمنی می باشد که کلوپ در اختیارتان قرار می دهد.

چند نکته درباره قایق دیوانه تندرو کیش

و در آخر

لذت یک تفریح هیجان انگیز و بی نظیر را در جزیره کیش تجربه کنید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.