کافه های کیش همواره از مهجورترین مکان‌های تفریحی این جزیره پر طرفدار بوده‌اند؛ طبیعی هم است. گردشگران تور کیش از تهران برای خلوت گزیدن و گپ و گفت کردن به سواحل مرجانی قدم نمی‌گذارند. آن‌ها می‌آیند تا از زیست روزمره خود فاصله بگیرند و مدتی را به تفریح و هیجان و شگفتی و خرید و بازی و بازدید بگذرانند. اگر احیانا خواستند زمانی را در کافه بنشینند هیچ کافه‌ای جز کافه‌های هتل را انتخاب نمی‌کنند؛ چرا که از هر کافه‌ای به آنان نزدیک‌تر است.

بله! کافه ‌های کیش، علی‌رغم تمامی امتیازات و ویژگی‌های مثبت‌شان، نادیده انگاشته می‌شوند. اما حال فرصت بسیار مناسبی است تا با روی باز از آن‌ها استقبال کنیم و لااقل تعدادی از بهترین‌هایشان را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

بهترین کافه های کیش

بهترین کافی شاپ های کیش

کافه تراس کیش

اگر دنبال یک کافه دنج می‌گردید، کافه تراس یکی از بهترین کافه های کیش است؛ آرام و گرم و دلنشین. صمیمیت در کافه تراس کیش از چیدمان چیزها و رنگ‌ها آغاز می‌شود، در رفتار کارکنانش ادامه می‌یابد و به مشتریان کافه سرایت می‌کند. کافه تراس جان می‌دهد برای ملاقات‌های دو نفره.

ممکن است سفر شما با روز تولد همسفرتان مصادف شود. در این صورت می‌توانید به هر ترفند او را به کافه تراس ببرید و با یک سورپرایز ویژه و جشن تولد خودمانی روزش را بسازید. نگران منوی کافه نباشید؛ در این کافه همواره گزینه‌هایی از متنوع‌ترین کیک‌ها و دسرها  و نوشیدنی و غذاها پیشِ روی شماست تا دست‌تان برای یک انتخاب مناسب از همیشه بازتر باشد.

نشانی: جزیره کیش، میدان پردیس، خیابان رودکی، هتل شایگان، طبقه چهارم هتل

کافه در کیش

کافه میلاژ کیش

هر چه کافه تراس دنج و رمانتیک است، کافه میلاژ از شلوغ‌ترین و پر سر و صدا ترین کافه‌ های کیش به شمار می‌رود. این‌جا همه چیز به طرز عجیبی اگزجره و غیرعادی و جوان‌پسند می‌نماید؛ دکور که از نقاشی‌های دیواری پر است تا نورپردازی که اگر اهل نباشید چشم‌تان را کور می‌کند.

منوی کافه میلاژ نیز از همان ژانری تبعیت می‌کند که همه چیزی بر اساس آن ساخته و پرداخته شده است. از آن میان اما ما نوشیدنی‌های گرم و قهوه‌های درجه یکش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نشانی: جزیره کیش، بلوار خیام، بازار سارینا

به منظور اطلاع از آخرین نرخ تور کیش و همچنین رزرو تور کیش می توانید با کانتر های سالیان سفر در تماس باشید . ۰۲۱-۲۲۰۲۰۱۸۸  با خرید تور لحظه آخری کیش به میزان قابل توجهی هزینه های سفر خود را کاهش دهید.

کافه ها و رستوران های کیش

کافه نخل کیش

برویم کنار ساحل؛ آن‌جا که به هر ترتیب گذر هر گردشگری به آن می‌افتد، تنی به آب می‌زند و پس از آب‌تنی دلش هوای یک نوشیدنی گرم می‌کند و پی یکی از بهترین کافه های کیش در کنار ساحل چشم می‌دواند. این‌جور وقت‌ها، اگر از ما می‌پرسید، انگشت اشاره‌مان را سوی کافه نخل کیش می‌گیریم. شما می‌توانید از میز و صندلی‌هایی که در فضای باز کافه نیز چیده شده است کافه نخل را به جا آورید.

فضای داخلی کافه از گونه‌های گیاهی تزیین شده و در کنار دیگر وسایل طیف رنگی جذابی ساخته است. در کافه نخل از خوردن نوشیدنی‌های گرم و سرد لذت خواهید برد. کافه نخل اما فقط یک کافه نیست. مدیران مجموعه در کنار کافه با غذاهای فست‌فودی گرم از شما استقبال خواهند کرد و روز شما را خواهند ساخت. با وجود این اما ترجیح می‌دهیم این مجموعه را نه در زمره بهترین رستوران های کیش بلکه در لیستی از کافه های کیش جا دهیم.

نشانی: جزیره کیش، رو به روی هتل داریوش

کافه های جزیره کیش

کافه ویونا کیش

اگر کافه‌باز باشید، بی‌تردید، کافه ویونا را می‌شناسید. کافه ویونا در اغلب شهرهای بزرگ و تفریحی ایران شعبات گوناگون دارد و در میان کافه های کیش نیز برای خود جایی منحصر به فرد باز کرده است.

تصور کنید از یک گشت و گذار طولانی برای خرید باز می‌گردید و برای آن‌که نفسی چاق کنید پی یک کافه می‌گردید که ناگهان کافه ویونا در مرکز خرید کیش پیش چشم‌تان سبز می‌شود؛ فضایی جذاب با صندلی‌هایی راحت و منویی سرشار. حالا وقتش رسیده است که چیپس و پنیرهای ویونا دلی از عزا در بیاورد و خستگی را از تن‌تان بیرون کنید.

نشانی: جزیره کیش، خیابان فردوسی، مرکز خرید کیش

کافی شاپ در کیش

کافه هنرمند کیش

در میان اقشار گوناگون هنرمندان و هنرپسندان از کافه‌دوستان مشهور اند. حیف نیست که در کافه های کیش خبری از کافه‌ای باب‌طبع هنرمندان و هنردوستان نباشد؛کافه‌ای که باب گفتگو پیرامون هنر است و نورپردازی آرتیستیک دارد و کنارش یک گالری هم جا خوش کرده است؟!

کافه هنرمند کیش فضایی باب طبع هنرمندان است که همه ویژگی‌های بالا را یک‌جا در خود دارد. به کافه هنرمند بروید، قهوه‌ای بنوشید، آثار گالری را از نظر بگذرانید و با دوستان‌تان پیرامون آن آثار گپ و گفت کنید.

نشانی: جزیره کیش، بلوار مروارید

تعداد کافه های کیش بسیار بیش از این پنج کافه‌ای است که در یادداشت رو به رو از آن‌ها نام بردیم، تجاوز می‌کند. آن‌چه در این‌جا آمده است، از متمایزترین و بهترین کافه های تهران به شمار می‌روند.