بانجی‌جامپینگ یکی از هیجان‌انگیزترین ورزش‌های جهان به‌شمار می‌آید و در بسیاری از مناطق دنیا برای جذب توریست امکانات این ورزش هیجان‌انگیز را برای گردشگران فراهم می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید کیش یکی از زیباترین مناطق تفریحی ایران است و هرساله گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا با تور کیش به این جزیره سفر می‌کنند.

به‌تازگی ورزش بانجی جامپینگ در کیش در جایگاه خاصی قرار گرفته است و بسیاری از افراد برای انجام بانجی‌جامپینگ به کیش سفر می‌کنند. مرکز بانجی جامپینگ کیش در سال ۱۳۹۵ در این شهر افتتاح شد و ارتفاع آن حدود ۱۵۰۰ است و قیمت بلیط آن بین ۸۰ تا ۱۳۰ هزاز تومان است. بانجی جامپینگ کیش دارای تمامی استانداردهای ایمنی می‌باشد و قبل از پرش می‌توانید حدود ۳۰ دقیقه از آموز‌ش‌های مربی استفاده کنید. اما به‌تازگی ثبت رکورد آسیایی توسط تارا بختیاری، کوچک‌ترین پرنده‌ی جامپینگ در کیش به‌ثبت رسیده است. این دختر با سن ۱۲ سال کم‌ سن‌ترین نونهال دختر در رشته‌ی جامپینگ در آسیا و خاورماینه می‌باشد.

آقای میلاد بنایی مدیر مجموعه ورزش‌های کیش در این خصوص اضهار داشت؛ “رکورد پرش تارا در آسیا بی‌سابقه است و پیش از این میثاق بختیاری نونهال ۱۱ ساله موفق به انجام این پرش شده بود، ولی ثبت پرش توسط یک دختر ۱۲ ساله ایرانی برای نخستین بار است که رخ می‌دهد.”