جزیره‌ی کیش در چندسال گذشته پیشرفت زیادی را د حوزه‌ی توریستی داشته است و هر ساله گردشگران زیادی تور کیش را در برنامه‌ی سفر خود دارند. پزشکی در ایران رشد گسترده‌ای را بعد از انقلاب داشته است، به‌طوری که بسیاری از بیماران از کشورهای مختلف دنیا برای انجام امور پزشکی خود در حوزه‌های مختلف اعم از جراحی‌های زیبایی، قلبی و…. وارد کشور می‌شوند.

گروهی متشکل از ۱۵ بیماری از کشور آمریکا و چند کشور اروپایی که تحقیقات گسترده‌ای درمورد توانمندی پزشکان ایرانی و همچنین بیمارستان کیش کرده بودند، برای انجام عمل زیبایی وارد جزیره‌ی زیبای کیش شده‌اند. عمل آن‌ها مربوط به عمل زیبایی بینی، ترمیمی فک و پلاستیک صورت گرفته است. دکتر محجوبی راد انجام وظیفه‌ی انجام این عمل را برعهده داشته است.

در سالیان گذشته ارائه‌ی خدمات پزشکی و پیشرفت تجهیزات پزشکی در این جزیره منجر به جذب گردشگران خارجی شده است که همین موضوع باعث رونق اقتصادی و افزایش درآمد این منطقه شده است. بسیاری از عمل‌های زیبایی صورت گرفته همانند کاشت مو، جراحی بینی و تناسب اندام بوده است.

این بیماران پس از انجام عمل زیبایی به مدت ۱۰ روز در جزیره‌ی کیش اقامت خواهند داشت و پس از بهبودی کامل به کشور خود باز خواهند گشت.