کیش یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در خلیج فارس می‌باشد که در تمامی فصول به‌ویژه در فصول سرد سال توریست‌های بی شماری را به‌خود جذب می‌کند. در کنار تفریحات آبی کیش و جاذبه‌های بی‌نظیر توریستی، بدون شک یکی از مهم‌ترین عواملی که منجر به افزایش محبوبیت این جزیره زیبا شده است هتل‌های مجلل و شیک است که خدمات باکیفیتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. به‌تازگی پروژه ساخت نخستین هتل ۷ ستاره ایران در کیش کلیک خورده است و قرار است در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری برسد.

حسین رباطی سرمایه گذاری این هتل گفت:“این طرح زمینی به وسعت ۱۶ هزار متر مربع و در ۱۰ طبقه ساخته می‌شود و دارای هزار اتاق با استانداردهای هتل‌های ۷ ستاره است. برآورد هزینه‌ اجرای این پروژه ۴۰۰ میلیارد تومان است و تا سال ۱۴۰۱ به بهره برداری خواهد رسید.”

آغاز ساخت هتل 7 ستاره کیش

آغاز ساخت هتل ۷ ستاره کیش

معماری خیره کننده این هتل مجلل، بهینه سازی مصرف انرژی خورشیدی، مذاکره با برندهای برتر هتل سازی بین المللی برای فعالیت یکی از برندها در این هتل و ساخت برطبق آخرین استانداردهای روز دنیا از جمله فاکتورهای متمایز کننده‌ی این هتل در کیش محسوب می‌شد. آیین کلنگ زنی هتل هفت ستاره طلایی کیش با حضور رییس هیت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، رییس فراکسیون امید مجلس و جمعی از سرمایه‌گذاران برگذار شد.

به‌طور کلی صنعت گردشگری کیش در چند سال گذشته رشد و پیشرفت قابل توجهی داشته است و هرساله هزاران گردشگر از سرتاسر دنیا  با تور کیش به این جزیره زیبا سفر می‌کنند. پیشرفت صنعت گردشگری در این منطقه تاثیرات مثبتی در زمینه‌های اقتصادی، ایجاد اشتغال و… ایجاد کرده است که تمامی این عوامل منجر به خارج نشدن ارز از کشور و رشد و شکوفایی اقتصادی می‌شود. البته شاید یکی از دغدغه‌های گردشگران هزینه‌های سفر به کیش است که شما می‌توانید با اخذ تور لحظه آخری کیش هزینه‌های خود را کاهش دهید.