در میان لیست تفریحات کیش  که بسیار هم متنوع و زیاد هستند پیست باگی کیش نیز وجود دارد. باگی یکی از جالب‎ترین و مهیج‎ترین تفریحات جزیره است که درمیان گردشگران نیز محبوبیت زیادی را کسب کرده است.

در پاسخ به این سوال که باگی چیست باید گفت؛ باگی یک وسیله نقلیه موتوری با چرخ‏‎های بزرگ است که می‎توان با آن در تپه‎های شنی، سواحل و بیابان‎ها رانندگی کرد. شما می‎توانید این تفریح را در کنار دوستان و خانواده در پیست‎های باگی که به این منظور ساخته می‎شوند انجام دهید و از آن لذت ببرید.

تور باگی کیش دارای یکی از معروف‎ترین پیست‎های باگی می‎باشد که در پیست خاکی این جزیره برگزار می‎شود. این پیست۴۰ مترطول دارد و گردشگران می‎‌توانند با ماشین‎های باگی دو نفره در آن تردد کنند. نکته جالب توجهی که در خصوص تور باگی کیش وجود دارد این است که شما می‎توانید با شرکت در برخی از تورها در حین استفاده از پیست باگی از برخی از جاذبه‎های توریستی کیش نیز بازدید کنید.

اگر قصد دارید به پیست باگی جزیره کیش بروید و این تفریح را امتحان کنید ولی کار با ماشین باگی و یا قوانین مربوط به پیست آن را بلد نیستید نگران نباشید. یک راهنمای حرفه‎ای باگی همراه شما خواهد بود. با شما بتوانید با خیالی آسوده از اینکه خطری تهدیدتان نمی‎کند. از باگی سواری در جزیره رویایی کیش لذت ببرید.

اگر بخواهید درباره تاریخچه خودروهای باگی بیشتر بدانید باید گفت این خودروها اولین بار در دهه ۵۰ تولید شده اما نه به شکل پیشرفته امروزی. در حال حاضر این خودروها نسبت به مدل‎های اولیه خود تفاوت‎های زیادی کرده‎اند و قیمت بالایی نیز دارند.

آژانس مسافرتی سالیان سفر به‎عنوان مجری تورهای کیش می‎تواند به شما در یافتن تورهای باگی یاری برساند. همچنین برای آگاهی از قیمت پیست باگی کیش، شما می‎توانید نگاهی به لیست قیمت تفریحات کیش بیاندازید.