02122020188 safarsalian@gmail.com

هتل بین المللی کیش

تاریخ ورود:
۳۱ فروردین

خدمات تور:

  • استقبال فرودگاهی
  • استخر و سونا
  • صبحانه

قیمت تور:

2 شب و 3 روز
1530000 تومان
3 شب و 4 روز
1735000 تومان

تور های لحظه ای هتل بین المللی کیش

تاریخهتلپروازاقامتقیمت
موردی یافت نشد.

هتل بین المللی کیش، یک هتل 5 ستاره مدرن می‌باشد که به تازگی تاسیس شده است. این هتل مدرن که در بلوار دریای این جزیره نیلگون قرار دارد دارای موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی می‌باشد. این هتل به مراکز تجاری کیش بسیار نزدیک است برای مثال بازار ونوس روبه‌روی آن قرار دارد.

همچنین از هتل بین المللی کیش به راحتی و با صرف کمترین زمان ممکن می توانید به نقاط دیدنی و تفریحی جزیره زیبای کیش  و از همه مهم‌تر اسکله تفریحی و دریا رفت‌وآمد کنید.

این هتل 5 ستارهدارای اتاق‌های سینگل، دو تخته، سه تخته و سوئیت های چهار تخته می‌باشد. همگی این اتاق‌ها بزرگ و نورگیر هستند و چیدمانی بسیار زیبا دارند. این اتاق‌ها همگی منظره‌ای بسیار فوق‌العاده به بیرون دارند و شما می توانید از اتاقتان در هتل بین المللی کیش، جزیره را زیر پای خود ببینید.

این هتل دارای رستورانی با محیط دنج و آرام است که  بهترین غذاهای ایرانی، محلی و بین‌المللی را سرو می کند.  همچنین از دیگر امکانات این هتل مدرن می‌توان به استخر روی بام و زیر زمین اشاره کرد.

این هتل دارای پرسنلی حرفه‌ای و کارآزموده است که مطابق با آموزش‌های بین‌المللی هتل داری آموزش دیده‌اند و شما می توانید در طول سفر با تور کیش و اقامت در این هتل به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهی بنویسید

Call Now Button