گردشگران زیادی معتقدند که بهترین مقصد داخل ایران تور کیش می باشد. بسیاری کیش را با مقاصد خارجی مقایسه می کنند و از امکانات لاکچری و اماکن تفریحی بسیار متنوع آن یاد می کنند. همه این عوامل در کنار هم باعث شده اند تا تور کیش نوروز ۹۸ به یکی از جذاب ترین گزینه ها برای سفر مبدل گردد.

درباره جزیره کیش بهتر است با برنامه پیش بروید، چرا که اماکن دیدنی تنوع زیادی دارند و در یک سفر چند روزه نمی توانید همه آنها را تجربه نمایید. اما نکته مثبت این تنوع  این است که برای همه سنین تفریحات مناسب وجود دارد. در ادامه با سالیان سفر همراه باشید تا با اماکن دیدنی برای تور کیش نوروز ۹۹ بیشتر آشنا شویم.

اماکن قدیمی و تاریخی کیش

شاید این تصور در برخی گردشگران ایجاد شود که کیش مکانی نو و مدرن است و از اماکن تاریخی و قدیمی بهره نمی برد. ولی این طور نیست و این جزیره زیبا اماکن تاریخی و قدیمی متعددی دارد. در سفر نوروزی کیش، می توانید از شهر زیر زمینی کاریز، آب انبار، پایاب، خانه بومیان، روستای باغو و خانه عیانی دیدن کنید.

کاریزطبیعت در تور نوروز کیش ۹۸

چیزی که اکثر گردشگران بر سر آن توافق دارند آب تمیز و زلال در سواحل کیش است. حتی امکان دیدن لاکپشت های دریایی هم وجود دارد. پس می توان کیش را برای طبیعت دوستان مناسب دانست. در کیش شما می توانید درختان لور، پارک ساحلی سیمرغ، پارک شهر، پارک ساحلی میرمهنا، ساحل مرجان، نخلستان ها، درخت سبز و پارک ساحلی مرد ماهیگیر را ببینید و از تور کیش نوروز ۹۸ بیشترین لذت ممکن را ببرید.

پارک مرجانرزرو تور نوروز کیش ۹۹ و هیجان

اما تفریحات گفته شده همه ی ماجرا نیست. کیش دلفیناریوم را هم دارد که بین گردشگران محبوبیت زیادی دارد و می تواند اوقات خوشی را برای همه سنین به ارمغان بیاورد. گذر هنرمندان، اسکله تفریحی، بوستان آهوان، پارک آبی اوشن، باغ پرندگان و پلاژ ها از دیگر اماکن جذاب و دیدنی در کیش هستند. اما یک سری تفریحات هیجان انگیز هم در کیش در دسترس است. برای مثال می توانید غواصی را تجربه کنید که با رعایت کردن همه اصول و قواعد و به همراه آموزش و مربی انجام می شود. جت اسکی، بادی جامپینگ و پاراسل هم از دیگر انواع این تفریحات مهیج هستند که می توانید در کیش تجربه کنید.

طرفدار کمی آرامش هستید؟ دوچرخه سواری دور جزیره را امتحان کنید. ساحل آرام و زیبای کیش و جاده های مناسبی که دور کیش قرار گرفته اند شرایط را برای یک دوچرخه سواری لذت بخش مهیا نموده اند.

غواصی در تور کیش نوروز 99خرید در کیش

خرید سوغاتی و یادگاری از آن سنت های دوست داشتنی است. خوشبختانه کیش در زمینه مرکز خرید ها هم در سطح بالایی قرار دارد. وجود انواع و اقسام پاساژ ها و مراکز خرید باعث می شود تا از تور کیش نوروز ۹۸ دست خالی برنگردید.

از بین بازار ها می توان به عرب ها، صفین، مروارید و مرجان اشاره کرد و از بین مراکز خرید که بسیار زیاد هستند می توان از پردیس ۱ و ۲، پانیذ، دامون و زیتون نام برد. در مرکز خریدها می توانید کافی شاپ ها و رستوران هایی را هم ببینید تا در صورتی که در میان گشت و گذار و یا خرید خود خسته شدید استراحتی داشته باشید و پذیرایی دلچسبی را تجربه کنید.

خرید در تور کیش نوروز 99از غذاهای کیش هم غافل نشوید. سمک مشوی، مرقوق یا مرگوگ، محمر و مضروبه از غذاهای محلی کیش هستند که می توانید طمع متفاوت آنها را در کیش بچشید و تور کیش نوروز ۹۸ را خوش طعم پشت سر بگذارید.

تور کیش هم انواع و اقسام مختلفی دارد و تنوع در بین آنها زیاد است. برای مثال تور لحظه آخری کیش از محبوبیت زیادی برخوردار است که در ایام مختلف سال می توانید از آنها بهره ببرید.