جزیره زیبای کیش یکی از مقاصد محبوب برای ایرانگردی است. سالانه افراد زیادی از شهرهای مختلف ایران و از خارج از کشور برای داشتن یک سفر رویایی به کیش سفر می‎کنند. بنابر این استقبال طبیعی است آفر تور کیش از تهران، مشهد، اصفهان و دیگر شهرهای ایران چه به‎صورت تور ارزان کیش و چه به‎صورت تورهای لوکس و لاکچری به‎طور مرتب از سوی آژانس‎های مسافرتی مختلف برنامه‎ریزی شود.

آژانس مسافرتی سالیان سفر نیز از جمله آژانس‎هایی است که به‎عنوان مجری تخصصی تورهای داخلی و خارجی بهترین آفرهای تور کیش را به  عزیزانی که می‎خواهند به این جزیره زیبا سفر کنند؛ ارائه می‎دهد تا از تجربه سفر به جزیره کیش لذت ببرید.

این آفرها شامل تور ارزان کیش و دیگر تورهای کیش هستند که انتخاب‌های مناسبی را در اختیار گردشگران می‌گذارند.

آفر تور کیش از تهران

فرایند خرید تور کیش به این صورت است که معمولاً در ایام خاصی، قیمت برخی از هتل‌ها درمدت زمان کمی شکسته می‌شود و یا قیمت پرواز کاهش قابل توجهی دارد. برهمین اساس  آفر تور کیش ارزان کیش (شامل اقامت هتل کیش، پرواز رفت و برگشت کیش، ترانسفر فرودگاهی کیش و تخفیفات گردشگردی در کیش) به‎صورت تور لحظه آخری کیش ارائه می‎شود. لازم به ذکر است این آفرها برای تمام هتل‎های کیش ارائه می‎شود و هیچ تفاوتی با سایر تورها ندارند و برنامه‌ریزی‌ها نیز از قبل صورت گرفته است. بنابراین اگر به دنبال اقامت در هتل خاصی هستی باید به‎دنبال آن تور کیش باشید که اقامت در هتل مورد مورد نظر شما را برنامه‎ریزی کرده است.

همچنین شما می‎توانید آفرهای تور کیش را از همه شهرهای ایران تهیه کنید؛ آفر تور کیش از تهران تنها یکی از گزینه‎های موجود است.

شما می‎توانید اطلاعات بیشتر درباره هتل‎های کیش و همچنین تورهای لحظه آخری کیش را در صفحه های مورد نظر جستجو کنید.

تاریخ
قیمت
درجه هتل
مدت اقامت
تاریخهتلپروازاقامتقیمت
تور کیش
۱ شهریور ۹۸آفر ویژه
هتل شایان
صبح به ظهر3 شب1/465/000
تور کیش
۱ شهریور ۹۸آفر ویژه
هتل شایان
صبح به ظهر2 شب1/230/000