سالانه افراد زیادی از شهرهای مختلف ایران و از خارج از کشور برای داشتن یک سفر رویایی به کیش سفر می‎ کنند. طبق آمار تعداد مسافران کیش به دو میلیون نفر در سال می رسد. جزیره ی کیش که محبوب ترین مقصد گردشگری در داخل ایران محسوب می شود انواع و اقسام تفریحات مختلف را در خود جای داده است. بنابراین طبیعی است که آفر تور کیش از تهران، مشهد، اصفهان و دیگر شهرهای ایران چه به‎ صورت تور ارزان کیش و چه به ‎صورت تورهای لوکس و لاکچری به ‎طور مرتب از سوی آژانس‎ های مسافرتی مختلف برنامه‎ ریزی شود.

آژانس مسافرتی سالیان سفر نیز از جمله آژانس‎ هایی است که به‎ عنوان مجری تخصصی تورهای داخلی و خارجی بهترین آفرهای تور کیش را به عزیزانی که می ‎خواهند به این جزیره زیبا سفر کنند؛ ارائه می‎ دهد تا از تجربه سفر به جزیره کیش لذت ببرید.

تاریخ
قیمت
درجه هتل
مدت اقامت
تاریخهتلپروازاقامتقیمت
موردی یافت نشد.
این آفرها شامل تور ارزان کیش و دیگر تورهای کیش هستند که انتخاب‌ های مناسبی را در اختیار گردشگران می ‌گذارند. تعداد هتل های با کیفیت کیش بسیار زیاد است و پروازهای مختلفی در ایام مختلف سال به سوی جزیره روانه می شوند. بنابراین تنوع آفرها برای کیش زیاد است. با کمی گشتن به راحتی می توانید بهترین تور ممکن را برای خود پیدا کنید. چرا که با همه ی فاکتورهای ممکن آفر تور کیش مناسبی پیدا خواهد شد. البته شما این گزینه را هم پیش رو دارید که با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین آفر ممکن را به شما معرفی کنند.

آفر تور کیش

فرایند خرید از آفر تور کیش به این صورت است که معمولاً در ایام خاصی، قیمت برخی از هتل‌ ها درمدت زمان کمی شکسته می ‌شود و یا قیمت پرواز کاهش قابل توجهی دارد. برهمین اساس  آفر تور ارزان کیش (شامل اقامت هتل کیش، پرواز رفت و برگشت کیش، ترانسفر فرودگاهی کیش و تخفیفات گردشگردی در کیش) به‎ صورت تور لحظه آخری کیش ارائه می‎ شود. لازم به ذکر است این آفرها برای تمام هتل ‎های کیش ارائه می ‎شود و هیچ تفاوتی با سایر تورها ندارند و برنامه ‌ریزی ها نیز از قبل صورت گرفته است. بنابراین اگر به دنبال اقامت در هتل خاصی هستید باید به‎ دنبال تور کیش باشید که اقامت در هتل مورد مورد نظر شما را برنامه ‎ریزی کرده است.

آفر تور کیش از شهرهایی غیر از تهران

همچنین شما می ‎توانید آفر تور کیش را از همه شهرهای ایران تهیه کنید؛ آفر تور کیش از تهران یکی از گزینه‎ های موجود است و در صورتی که از شهرهای دیگر ایران قصد سفر به کیش را داشتید هم می توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا گزینه های موجود برای شما بررسی شوند. شما می‎ توانید اطلاعات بیشتر درباره هتل های کیش و همچنین تورهای لحظه آخری کیش را در صفحه های مورد نظر جستجو کنید.

کشتی یونانی

تور کیش مناسب برای همه سلیقه ها

البته همانطور که گفتیم آفر تور کیش محدود به گزینه های لحظه آخری و ارزان قیمت نیست. بسیاری از تورهای کیش دارای گزینه های زیاد تفریحی و لاکچری هستند که باعث جذابیت این جزیره در بین مسافران مشکل پسند هم شده است. به طور کلی می توان گفت آفرهای کیش برای همه سلیقه ها در دسترس خواهد بود و نگرانی ای از بابت اینکه به چه صورت می خواهید به این جزیره ی زیبا سفر کنید وجود نخواهد داشت. سالیان سفر امیدوار است سفری زیبا و خاطره انگیز را تجربه کرده و بهترین لحظات ممکن را در تور کیش تجربه نمایید.

سوالات متداول

تفاوت آفر با تور چیست؟

آفر ها معمولا در تاریخ معین با پرواز و هتل با تعداد مشخص شده انجام می پذیرد

چه تاریخی نرخ تور ارزان تر است؟

به طور کلی به غیر از ایام پیک در اوایل هفته شاهد نرخ مناسبت تری هستیم

بهترین ایرلاین در مسیر کیش کدام است که تاخیر، کنسلی یا تعجیل نداشته باشد؟

کلیه موارد ممکن است برای هر ایرلاینی اتفاق بیافتد و نمی توان به صورت قطعی در این مورد نظر داد