• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

آخرین مطالب

عضویت در کانال تلگرام

کانال تلگرام تور کیش

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • https://tourtokish.com

  • info@tourtokish.com

موسیقی و هنری خیابانی در کیش
۱۶ مرداد

فعالیت‌های موسیقی و هنری خیابانی در کیش

صنعت توریست یکی از پردرآمدترین صنعت‌های در دنیا می‌باشد و مناطق مختلف دنیا سعی می‌کنند با ترفندهای مختلف و اجرای برنامه‌های ایده‌آل گرشگران زیادی جذب کنند. یکی از این برنامه‌ها فعالیت‌های هنری و موسیقی می‌باشد که علاقه‌مندان زیادی را دارد در سرتاسر دنیا دارد. به گفته‌ی علی‌رضا قائدیان روابط عمومی و امو بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این جزیره آمادگی کامل برای برنامه‌ریزی، تدارکات، پشتیبانی و اجرای رویدادهای هنری و موسیقایی خیابانی را دارد و تدابیر لازم در این زمینه فراهم شده است.

با برگذاری این برنامه‌های هنری و گروه‌ها و هنرمندان خیابانی فرصت ایده‌آل برای جذب توریست و گردشگر خارجی و داخلی از سرتاسر دنیا می‌باشد و لحظات شاد و بی‌نظیری در ذهن گردشگران تور کیش رقم خواهد خورد. گروه‌‌های موسیقی و هنرمندان فعال و محبوب کشور قرار است در تماس با منطقه آزاد کیش آمادگی خود را برای برگذاری موسیقی خیابانی در این جزیره اعلام کنند.

کنسرت‌ها و جشنواره‌های موسیقی مختلفی در کیش برگذار شده است و از ابتدای امسال جشنواره‌ی تابستانی کیش تا ۱۵ مرداد ماه ۱۶ کنسرت گروه‌های موسیقی در جزیره برگذار گردیده است و شور و هیجان زیادی را در کیش ایجاد کرده است. توصیه می‌شود که اگر علاقه‌مند به فعالیت‌های هنری و موسیقی خیابانی هستید پیشنهاد می‌شود که سفر به کیش را همزمان با برگذاری تورهای موسیقی برنامه‌ریزی کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام
close-link