زمانی که صحبت از خودروهای لوکس در جزیره‌ی کیش می‌شود، باید انتضار برندهای لاکچری و گران‌قیمت را داشته باشیم. در خیابان‌های این جزیره خودروهای لوکسی از جمله لیموزین، آئودی، مازراتی، پورشه و BMW نیز به چشم می‌خورد که پرستیژ خاصی را برای کیش ایجاد کرده است.

یکی از ویژگی‌های تور کیش این است که گردشگران می‌توانند با کرایه‌ی اتومبیل‌های لوکس به گردش در جزیره‌ی زیبای کیش بپردازند. تحویل اتومبیل معمولاً در فرودگاه یا محل اقامت شما می‌باشد. شما می‌توانید برای چند روز لذت یک زندگی لاکچری با کرایه‌ی این اتومبیل‌های گران‌قیمت تجربه کنید.

به‌طور معمول کرایه‌ی این اتومبیل‌ها از به‌صورت ۲۴ ساعته می‌باشد و قیمت کرایه‌ی آن‌ها بسته به نوع خودرو متفاوت است. به‌عنوان نمونه اجاره‌ی خودروی کامارو ۴۰۰ هزار تومان و اجاره‌ی خودروی مازراتی ۲ میلیون و پانصد هزار تومان برای برای ۲۴ ساعت است که سوار این ماشین‌های لوکس در این جزیره لذت وصف‌نشدنی است.

یکی از خودروهای خاص و کمیاب موجود در کشور بنتلی کانتیننتال جی‌تی می‌باشد که چند سالی است که لیست خودرهای خاص جزیره اضافه شده است. بنتلی کانتیننتال جی‌تی هم‌اکنون در نمایشگاهی در کیش به‌فروش می‌رسد.