• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

تور کیش هتل شباویز

هتل آپارتمان شباویز کیش
  • تاریخ:
  • 2 شب:
  • 3 شب:

هتل آپارتمان شباویز کیش، هتلی 2 ستاره است که در جنوب شرقی این جزیره، ابتدای جاده جهان قرار دارد. این هتل که در فضای سبزی بسیار زیبا ساخته شده است قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر هتل های جزیره دارد. این در حالی است که این هتل نسبت به قیمت خود امکانات بسیار خوبی به مهمانانش ارائه می‌دهد. سرویس رفت‌و‌آمد رایگان، رستوران، پارکینگ رایگان، اینترنت در لابی و… از جمله این امکانات است.

این هتل آپارتمان در یک موقعیت مناسب جغرافیایی قرار دارد و شاید این را بتوان مهم‌ترین ویژگی شباویز دانست.  هتل آپارتمان شباویز به اکثر جاذبه‌های گردشگری کیش نزدیک است. تا پارک دلفین‌ها و باغ پرندگان 6 دقیقه با ماشین، تا جزیره مرجان و حافظیه 4 دقیقه با ماشین و تا پدیده شاندیز 14 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

این هتل آپارتمان دارای پرسنلی حرفه‌ای است که مطابق با آموزش‌های بین‌المللی هتل‌داری آموزش دیده‌اند و مسافران تور کیش به راحتی می‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند.

اتاق‌های هتل آپارتمان شباویز همگی بزرگ و نورگیر هستند و روزانه نظافت و سرویس‌دهی می‌شوند. همگی این اتاق‌ها از امکاناتی همچون حمام و سرویس بهداشتی، تلویزیون، لوازم بهداشتی، صبحانه، اینترنت، صبحانه رایگان، مبلمان، سیستم تهویه مطبوع، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی و… برخوردار می‌باشند.

تگ ها:

دیدگاه خود را بنویسید