در شرق جزیره کیش و در کنار کارتینگ کیش پارک بزرگی وجود دارد که یکی از بهترین مکان‌ها برای شب‌نشینی‌های دوستانه و وقت‌گذرانی و تفریح است. فضاهای ورزشی و تفریحی فراوانی در این پارک وجود دارد که از آن محلی مناسب و کم‌هزینه برای ورزش‌کردن هم می‌سازد. قریب به نصف این پارک را فضای سبز متنوعی تشکیل می‌دهد که بر اساس آب‌وهوای متغیر کیش و گرمای زیاد هوا در تابستان، از گیاهانی متناسب با این شرایط تشکیل شده‌اند.

همچنین تمام فضاهای پارک با نیمکت‌های مدرن مبله شده‌اند و هنرمندان کیش با نقاشی‌هایشان دیوارهای این پارک را به بهترین شکل به جلوه آورده‌اند. حجم‌های مفهومی زیادی به دست هنرمندان کیش در این پارک ساخته شده‌اند که نورپردازی ویژه آن‌ها در شب فضایی رؤیایی را برای مسافران تور کیش می‌سازد.

آلاچیق‌های زیادی هم در این پارک وجود دارد که خانواده‌ها می‌‎توانند با استفاده از آن‌ها، لحظات دلپذیری را در کنار عزیزانشان رقم بزنند. نکته قابل توجه و برگ برنده این پارک، اولین دریاچه مصنوعی بزرگ جزیره کیش است که ۳۰ قایق پدالی، برای استفاده گردشگران در آن انداخته شده است و توصیه می‌شود که در سفر کیش به هیچ‌وجه این پارک بزرگ و جذاب را از دست ندهید؛ حتی برای استراحتی چند ساعتی با دوستان و عزیزانتان!