یکی از بزرگترین و جذاب‌ترین مراکز تجاری کیش همین ۴ طبقه پرنور است. مرکز تجاری کیش در مساحتی بیشتر از ۱٫۵ هکتار و در ۴ طبقه بزرگ و ۴۷۹ واحد تجاری، در تمام فصول سال میزبان آن دسته از گردشگران تور کیش است که علاقمند به خرید ارزان از مروارید خلیج فارس هستند و می‌خواهند از شرایط خرید در یکی از مناطق آزاد کشور استفاده کنند.

به زبان ساده می‌توان گفت که: در مرکز تجاری کیش هر چیزی که بخواهید پیدا می‌کنید! تنوع اجناس و برندها در این مرکز تجاری آنقدر بالاست که ممکن است وقت زیادی را در سفر به کیش تنها به همین مرکز تجاری اختصاص دهید. از پوشاک گرفته تا لوازم آشپزخانه، از عینک و لوازم ‌آرایشی و بهداشتی تا مکمل‌های غذایی و دارویی و… هر چیزی که به ذهنتان برسد، در مرکز تجاری کیش می‌توانید به راحتی و با قیمتی که گاه تا ۳۰% از شهر محل زندگی‌تان ارزان‌تر است، خریداری نمایید. موبایل و تجهیزات رایانه‌ای، ساعت، لوازم صوتی و تصویری، کیف و کفش و… را هم می‌توانید از بهترین برندهای جهان و با قیمت‌های مناسب در این مرکز خرید تهیه کنید.

اگر از ایستادن بیش‌ از اندازه خسته شدید و نیازمند استراحت کوتاهی بودید، دعوتید به صرف قهوه‌ای در کافی‌شاپ‌های باکیفیت مرکز خرید تجاری کیش و اگر خریدتان با یکی از وعده‌های غذایی‌تان تداخل داشت، مرکز تجاری کیش برگ برنده‌اش را برای شما رو خواهد کرد؛ رستوران گردان! غذاهای ایرانی در تنوعی فوق‌العاده و در فضایی مدرن و شیک سرو می‌شوند تا گردشگران تورهای کیش از خریدی راحت و بدون دردسر در این مرکز تجاری بهرمند شوند. البته یک فست‌فود مجهز هم برای آن دسته از گردشگران که علاقمند به میل کردن یک وعده غذایی سبک‌تر هستند، در نظر گرفته شده است. فضای نورانی و درخشان مرکز تجاری کیش، تجربه یک خرید خوب را برای شما تکمیل خواهند کرد؛ پس اگر در سفر به کیش، به دنبال یک مرکز خرید بزرگ و متنوع می‌گردید، مرکز تجاری کیش را از دست ندهید!