• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

آخرین مطالب

عضویت در کانال تلگرام

کانال تلگرام تور کیش

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtokish.com

  • info@tourtokish.com

مجموعه آوای کیش
۲۸ آبان

مجموعه بی‌ نظیر آوای خلیج فارس در کیش

آوای کیش به عنوان عظیم ترین مجوعه فرهنگی و تفریحی ایران در کیش در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع مساحت ساحلی و ۱۵ هزار متر مربع مساحت دریا در کیش قرار گرفته است. این مجموعه دارای بزرگترین آبنمای موزیکال خاورمیانه می باشد که خدمات ایده آلی را در اختیار گردشگران تور کیش قرار می‌دهد.

مجموعه خلیج فارس برای سازگاری با محیط زیست بومی منطقه به شکل ستاره دریایی طراحی شده است. شایان ذکر است که اطراف این بنا که در محوطه وسیعی بنا شده است، دارای سالن کنسرت با ظرفیت پذیرش بیش از ۳۰۰ هزار نفر، سالن چند منظوره با گنجایش ۶۰۰ نفره و سالن سینمای ۲۰۰ نفره می‌باشد. همچنین در این مجموعه سالن VIP، فودکورت، کافی شاپ و فضای تجاری در نظر گرفته شده است.

مجموعه آوای خلیج فارس کیش

مجموعه آوای خلیج فارس کیش

آب نمای موزیکال آوای خلیج فارس دارای قابلیت‌های مختلفی از جمله شوی لیزر، ویدئو پرو جکشن، افکت آتش و ربات های پیشرفته می باشد که جذابیت های خاصی را در سفر به کیش ایجاد کرده است. به‌طور کلی صنعت گردشگری کیش در چند سال گذشته از رشد قابل قبولی برخوردار بوده است و هرساله پذیرای هزاران گردشگر خارجی و داخلی از سرتاسر دنیا می‌‍باشد. البته توجه داشته باشید که برای کاهش هزینه‌های سفر خود می‌توانید از تور لحظه آخری کیش و با اقامت در هاستل‌ها سفری دل‌چسب را تجربه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام
close-link
تور اروپا