• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

آخرین مطالب

عضویت در کانال تلگرام

کانال تلگرام تور کیش

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtokish.com

  • info@tourtokish.com

پاراسل کیش
۲۰ دی

پاراسل و تیوپ سواری در جزیره کیش

جزیره کیش است و تفریحات یگانه‌اش! به جرئت می‌توان گفت بسیاری از تفریحاتی که در جزیره کیش وجود دارند، به طور خاص مختص همین جزیره‌اند و گردشگران ایرانی تنها می‌توانند سراغ آن‌ها را در تورهای کیش بگیرند. یکی از این تفریحات بی‌نظیر پاراسل است که از محبوب‌ترین و مهیج‌ترین تفریحات جزیره کیش است.

پاراسل کیش به این صورت است که شما به تنهایی و یا به همراه یک یا دو تن از دوستانتان از یک چتر بزرگ آویزان می‌شوید و یک قایق تندرو شما را با سرعت زیادی بر فراز آب‌های نیلگون خلیج فارس بالا می‌برد! چشم‌انداز زیبای جزیره کیش و درخشش آفتاب و انعکاس نور روی ماسه‌ها و آب شفاف جزیره مرجانی کیش، خاطراتی باورنکردنی را از تور کیش می‌سازند که اکثر گردشگران به آن اذعان کرده‌اند.

تمام امکانات مجموعه‌های پاراسل کیش از بهترین‌های روز جهان هستند و مسئولان این مجموعه‌ها، به بهترین شکل شما را در لذت بردن هر چه بیشتر از این فضاها یاری می‌کنند. دیگر تفریحات بی‌نظیر کیش که شاید حتی هواداران بیشتری نسبت به پاراسل داشته باشد، از ترکیب دو عنصر اساسی یعنی باد و آب به دست می‌آید!

انواع مختلفی از مخزن‌های هوا به نام‌های شاتل، بنانا، خفاش و… در این جزیره وجود دارند که مثل پاراسل‌ها به قایق‌های تندرو بسته می‌شوند، اما برخلاف پاراسل‌ها، روی سطح آب حرکت می‌کنند و حال تصور کنید که با چند تن از دوستانتان روی یکی از تیوپ‌ها سوار شده‌اید و قایقی با سرعت شما را می‌کشد؛ هیجانی استثنایی در تیوپ‌سواری با سرعت وجود دارد که معمولاً گردشگران تورهای کیش چندین بار آن را امتحان می‌کنند. پس توصیه می‌شود که در سفر کیش حتماً به یکی از این مراکز سری بزنید و تجربه‌های هیجان‌انگیز زیادی را به دست بیاورید.

دیدگاه خود را بنویسید