• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

آخرین مطالب

عضویت در کانال تلگرام

کانال تلگرام تور کیش

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtokish.com

  • info@tourtokish.com

درخت سبز کیش
۲۰ دی

درخت سبز کیش

در کنار دره پرتغالی‌های کیش و در محلی که بیشتر آب‌های کیش به آن‌جا سرازیر می‌شوند، محوطه سرسبزی شکل گرفته است که از خوش‌آب‌وهواترین مناطق جزیره کیش محسوب می‌شود. این محوطه که در کنار کهنسال‌ترین درخت لور جزیره کیش احداث شده است، از سرسبزی و صفای ویژه‌ای برخوردار است و آلاچیق‌هایی که به رایگان در اختیار گردشگران تور کیش قرار می‌گیرد، مجموعه درخت سبز را به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین جاذبه‌های دیدنی کیش معرفی می‌کند.

محوطه درخت سبز را به نوعی می‌توان ترکیبی از طبیعت سرسبز و جنگل‌های انبوه شمال کشور با آب‌و‌هوای جزیره‌های جنوبی ایران دانست. همچنین با توجه به محبوب بودن این منطقه و حضور همیشگی گردشگران، امکانات رفاهی مناسبی هم در اختیار مهمان‌های جزیره کیش قرار می‌گیرد. این امکانات شامل یک رستوران فصلی، بوفه، سرویس بهداشتی، بوفه، محل‌های متعدد پخت کباب، نمازخانه و… است و گردشگران می‌توانند از نشستن در میان درخت‌ها و بوته‌های سبز این مجموعه لذت ببرند.

مجموعه درخت سبز به دو جاذبه‌ مهم جزیره کیش هم نزدیک است که یکی شهر حریره و دیگری آب‌‌انبار سنتی کیش است. این مجموعه دو در ورودی دارد که هر کدام به یکی از این جاذبه‌ها نزدیکند و گردشگران می‌توانند با چند دقیقه پیاده‌روی از آن مکان‌ها هم دیدن کنند. توصیه می‌شود که اگر در حال برنامه‌ریزی برای سفر به کیش هستید، مجموعه درخت سبز را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

دیدگاه خود را بنویسید