• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

آخرین مطالب

عضویت در کانال تلگرام

کانال تلگرام تور کیش

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtokish.com

  • info@tourtokish.com

اسکوتر برقی کیش
۲۰ دی

اسکوتر برقی کیش

اگرچه تفریحات بسیار زیاد و هیجان‌انگیزی در جزیره کیش وجود دارد که گردشگران تور کیش را سرگرم کند، اما اسکوترهای برقی کیش یکی از آن تفریحاتی‌ست که طرفداران زیادی دارد و هزینه استفاده از آن هم به نسبت سایر تفریحات این جزیره ارزان‌تر است. این اسکوتر‌ها که قدرت محرکه‌شان را از باطری می‌گیرند، در ازای چند شرط آسان در اختیار گردشگران قرار می‌گیرند که همه گردشگرانی که بیشتر از ۱۵ سال سن دارند بتوانند به سادگی از آن‌ها استفاده کنند.

در ابتدا باید در نظر داشته باشید که پس از هر بار شارژ دستگاه تنها می‌شود یک ساعت از آن استفاده کرد و بهتر است که با زمان‌بندی صحیح خود را به دردسر نیندازند و در زمان مناسب به ایستگاه برگردند. گردشگران می‌توانند در مسیر مخصوص دوچرخه‌سواری که با کیفیت بسیاری بالایی از کنار اسکله تفریحی و پارک ساحلی مرجان می‌گذرد، از اسکوترهای برقی استفاده کنند.

لازم است که اسکوترسواران همگی به لوازم ایمنی مجهز شوند و استفاده از کلاه ایمنی برای همه الزامی‌ست. خارج‌کردن دستگاه‌ها از مسیرهای مخصوص دوچرخه‌سواری هم ممکن است موجب مشکلاتی برای گردشگران و ساکنان جزیره کیش شود که اسکوترسواران باید به قانون منع خروج از مسیر دوچرخه‌سواری احترام بگذارند. احتمالاً مبلغ ۵۰ هزار تومان وجه نقد هم بابت ضمانت سلامت دستگاه باید در ایستگاه به ودیعه بگذارید. اما تمام این شروط در سفر به کیش به راحتی پذیرفته می‌شوند؛ چرا که این تفریحات تنها در مروارید خلیج فارس قابل تجربه هستند!

دیدگاه خود را بنویسید